Nintendo Switch 3 lata

Switch Mini jednak powstaje. Odkryto łańcuch dostaw

Newsy

Nintendo Switch Mini nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Jednak zaczęły pojawiać się przecieki dotyczące łańcucha dostaw z Tajwanu, gdzie japoński gigant zaopatruje się w podzespoły. Tajwan Macronix mówi, że popyt jest wysoki dla jego chipów ROM, a zamówienia z Nintendo przekroczyły oczekiwania.

Nintendo przekroczyło nasze oczekiwania w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Popyt jest lepszy, niż myśleliśmy. To bardzo niezwykłe, bo pierwszy i drugi kwartał to zazwyczaj słaby okres.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nintendo Switch mini — łańcuch dostaw

Switch mini

Działania Nintendo zrekompensowały straty firmy, które poniosła na skutek gwałtownego spadku zamówień z Huaweia, wynikających z blokady handlowej nałożonej przez USA. Na początku tego miesiąca producent pamięci ogłosił plany ekspansji, ponieważ wojna handlowa zmusiła wiele firm do szybkiego przestawienia swoich łańcuchów dostaw, aby uniknąć kontaktu z Chinami. Biorąc pod uwagę ten nagły wzrost popytu, firma mówi, że istnieją ograniczenia podaży wszystkich swoich produktów, w tym ROM, NOR flash i NAND flash.

Zobacz też: Nowy klawisz na klawiaturze? Microsoft szykuje rewolucję

Ostatni raport The Wall Street Journal stwierdza, że Nintendo zamierza przenieść montaż konsoli z Chin do Azji Południowo-Wschodniej. Podczas gdy raport nie określał docelowego kraju. Wietnam jest prawdopodobnie na wysokim miejscu na liście, biorąc pod uwagę dużą liczbę zakładów Foxconna. Nintendo ma za sobą historię oferowania odświeżonych wersji swojego sprzętu, szczególnie w przypadku urządzeń przenośnych. Jeśli ten nadchodzący Switch będzie odświeżoną konsolą, to rynek zobaczy wzrost zamówień na nowe układy. Skoro jednak wciąż ma zamiar stosować te same procesory, to jest to kolejny argument za pojawieniem się Switcha mini.

Niestety, wciąż nie wiadomo zbyt wiele o samej konsoli ani jej konstrukcji. Osobiście liczę na znacznie bardziej kompaktowe, składane urządzenie. Tak, żeby Switch mógł wyprzeć leciwego już 3DS-a w roli konsoli przenośnej od Nintendo. Dodatkowo taka kieszonkowa wersja Switcha dla wielu fanów firmy mogłaby być uzupełnieniem wersji podstawowej. Zresztą sami to sobie wyobraźcie: Wiedźmin 3 na konsoli mobilnej, którą można spokojnie włożyć do kieszeni spodni. Prawda, że intrygująca wizja?

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x