MWC 2014: Asus odświeża Fonepada 7 i udostępnia go w dwóch wersjach

Newsy

asus fonepad 7 lte

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Kolejny dzień targów Mobile World Congress przynosi następne urządzenia od tajwańskich firm. Nowe propozycje HTC już przedstawiliśmy na portalu, a teraz przyszła pora na konkurencję w postaci Asusa, który jednak zaprezentował niezbyt popularne urządzenie, którego zakup równa się z wieloma wyrzeczeniami lub po prostu specyficznym traktowaniem.

 

Asus Fonepad 7 to dosyć niecodzienny smartfon ze względu na oczywiście przeogromny jak na telefon rozmiar wyświetlacza, który zdradza cyfra zamieszczona w nazwie. Niemniej jednak również można traktować ten produkt jako tablet z możliwością prowadzenia rozmów telefonicznych toteż Asus postanowił dzisiaj odświeżyć swój 7-calowy phablet. Można powiedzieć, że zmiany są mniejsze od określenia niewielkie. Wszystko sprowadza się do dodania do specyfikacji wsparcia dla sieci LTE. Niemniej jednak, Tajwańczycy zaprezentowali również drugą wersję tego urządzenia, która z kolei została wyposażona w mniej wydajny układ Atom. Pierwowzór oraz edycja z LTE korzystają z układu Atom oznaczonego numerem Z2560, który charakteryzuje się rdzeniem taktowanym częstotliwością 1,6 GHz. Słabsza wersja posiada układ Atom Z2520 (z 3G), który został „skręcony” do 1,2 GHz i to jedyny punkt wyróżniający tę edycje na tle pozostałych.

 

Oczywiście to nie jedyne urządzenia, które Asus zabrał na targi Mobile World Congress. Oprócz Fonepada 7, odwiedzający mogą ujrzeć jeszcze Padfone’a (z pomniejszoną wersją) oraz Zenfone’a.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x