DepthVision Lens

To będzie na pewno jeden z ładniejszych Samsungów w historii

Newsy

Wyglądu Samsunga Galaxy Note10 oraz Note10 Pro możemy być już niemal w 100% pewni. Nowe zdjęcia szkieł ochronnych na ekran potwierdzają aparat na środku w kształcie dziurki. Mamy również pewność co do zakrzywionego ekranu, ale akurat to nie jest zaskoczeniem w przypadku flagowca Samsunga. Trzeba przyznać, że telefon będzie się prezentować zdecydowanie lepiej niż modele z serii S10.

Potwierdzenie wyglądu Samsunga Galaxy Note 10

samsung galaxy note 10 wygląd

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jeżeli chodzi o przesunięcie aparatu, mamy pewność, że będzie zupełnie inaczej niż w Galaxy S10. Dziwić może jednak fakt, że w obu domniemanych modelach jest to pojedynczy aparat. Pamiętamy, że w większym flagowym modelu Galaxy S10 + producent zastosował podwójne oczko. Dlaczego teraz miałby rezygnować z lepszego, wydawało się rozwiązania? Odpowiedź na to pytanie poznamy prawdopodobnie podczas oficjalnej prezentacji nowego urządzenia.

Zobacz też: Etui Galaxy Note10 Pro potwierdza to, co nieuniknione – Samsung pójdzie za stadem.

Można byłoby się zastanowić nad tym, dlaczego Samsung nie zainteresował się wprowadzeniem aparatu na wysuwanej tacce, jak np. w OnePlus 7 Pro lub Xiaomi Mi 9T. Prawdopodobnie jest to spowodowane, jeszcze w miarę młodą technologia. Producent widocznie nie chce ryzykować, bo mogłyby to przełożyć się na mniejszą sprzedać i problemy podczas użytkowania urządzeń przez klientów.

Kształt czytnika w ekranie Galaxy Note 10

samsung galaxy note 10 pro

Znany donosiciel informacji ze świata technologii IceUniverse zamieścił zdjęcia szkieł do ekranów nowego Samsunga. Widać na nich bardzo dobrze umiejscowienie czytnika linii papilarnych. Szkła potwierdzają również aparat wyśrodkowany na górze ekranu. Warto zwrócić uwagę, że ultradźwiękowy czytnik linii powinien należeć do drugiej generacji, tak aby działał prawidłowo z dedykowaną ochroną ekranu.

Prawdopodobna premiera nowych Samsungów z serii Note10 odbędzie się 7 sierpnia, ale na oficjalne informacje musi się jeszcze wstrzymać co najmniej do przyszłego miesiąca.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x