Evo2GameConsole
Jednak nie chodzi o nowy telefon HTC. Firma Envizions w komunikacie prasowym zaprezentowała swój nowy wynalazek – konsolę do gier Evo 2. Będzie ona działała na systemie Android i firma już w tym momencie oferuje dostęp do niej oraz do SDK zainteresowanym deweloperom.

A co siedzi w środku? Notka prasowa nie podaje szczegółowej specyfkacji, ale wygląda na to, że w urządzeniu znajdzie się 1.2 GHz procesor Samsunga, który powinien poradzić sobie z obsługą grafiki 3D, oraz 512 MB pamięci RAM. Wersja systemu to zmodyfikowany Android 2.2. Producent obiecuje częste aktualizacje konsoli. Wspomina również, że użytkownik będzie miał możliwość modyfikacji dowolnego komponentu w systemie (brzmi jak bezpośredni dostęp do roota).

evo2console

Firma Envisions, hołdując otwartości (albo może raczej „otwartości”) Androida, oprócz wyżej wspomnianych, sama zaprasza potencjalnych nabywców do współtworzenia produktu. Na Facebooku oraz Twitterze zbierane są opinie i propozycje dotyczące rzeczy takich jak miejsce premiery konsoli, kolor, opakowanie czy nawet wygląd produktu!

A Wy, co myślicie o takim urządzeniu? Czy na rynku, w dobie XBOXa, PS3 i Wii jest miejsce na jeszcze jednego gracza? Czy firmie uda się wypromować bez współpracy z większą marką? Piszcie w komentarzach.

źródło: phandroid.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Jabłoński