Samsung Galaxy SIII i SIII Mini jednak bez KitKata?

Newsy

galaxys3_s3_cm10_jb41_src34

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy Was o planach Samsunga względem aktualizacji smarfonów do wersji Androida 4.4 KitKat. Całkiem pokaźna lista urządzeń, która ukazała się w tamtym wpisie ucieszyła posiadaczy nie tylko najnowszych modeli, lecz także tych z poprzedniej generacji. Wygląda jednak na to, że nie jest wcale tak oczywiste – przynajmniej tak twierdzi polski oddział tej firmy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

 

Według rzecznika Samsung Polska, smartfony Galaxy S III oraz S III Mini, które znalazły się na wcześniejszej liście, owszem otrzymają nową wersję „zielonego robocika”, jednak tylko wersje wyposażone w moduł LTE. Powodem takiej decyzji ma być „nie spełnienie wymagań systemowych, gwarantujących poprawne działanie”. Najprawdopodobniej mowa jest tu o tym, że Galaxy S III LTE posiada 2GB pamięci RAM, podczas gdy model bez LTE „tylko” 1GB. Natomiast obie wersje S3 Mini nie różnią się w zasadzie niczym poza obsługą powyższego modułu łączności. Cała sytuacja jest więc nieco niezrozumiała.

 

Samsung-Galaxy-S-III-S-III-LTE-KitKat-1

 

 

Doniesienia te nie zostały oficjalnie potwierdzone, więc posiadacze powyższych modeli nie powinni tracić jeszcze nadziei. Wszystko powinno rozwiązać się już niebawem, kiedy aktualizacja zacznie trafiać do poszczególnych smartfonów Samsunga.

 

 

Źródło: phonearena.com

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x