LG w czerwcu ubiegłego roku zaprezentowało swój smartfon z rysikiem — Stylo 4. Data premiery następcy jest już coraz bliżej, przez co wiemy, jak nowy model wygląda oraz jaką będzie nosić nazwę. Informacje docierające do nas poprzez zdjęcia prasowe sugerują nazwę LG Stylo 5.

Prasowe grafiki LG Stylo 5

LG Stylo 5

Jak widać, nowy model wygląda bardzo podobnie jak jego poprzednik. W rzeczywistości jedyną dostrzegalną różnicą między tymi dwoma urządzeniami jest to, że główny aparat i lampa błyskowa LED są połączone. W poprzedniku moduł aparatu oraz lampa błyskowa były osobno symetrycznie ułożone. LG Stylo 5, również jak poprzednik, ma skaner linii papilarnych na plecach. Ułożenie przycisku zasilania i klawisza głośności również zostało bez zmian. Po prawej stronie znajdziemy przycisk zasilania, natomiast po lewej jest klawisz głośności.

Zobacz też: Kolejne informacje na temat LG W dają nam szerszy pogląd na nową serię. 

Na zdjęciu nie widzimy niestety, jak sprzęt wygląda od góry i u dołu. Wiemy natomiast, że Stylo 5 powinien posiadać port USB-C oraz gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Na dole powinien znaleźć się mikrofon do rozmów oraz gniazdo do przechowywania rysika. Jeśli chodzi o premierę tego modelu, to nie mamy jeszcze oficjalnej wiadomości od LG o dacie prezentacji Stylo 5. Przyjmując datę na ekranie blokady tej grafiki jako wiążącą, to możemy spodziewać się oficjalnej prezentacji 15 lipca.

Pamiętajmy również, że linia telefonów LG Stylo została zaprojektowana jako niedroga opcja, przede wszystkim dla osób szukających urządzenia wyposażonego w rysik. Poprzednik LG Stylo 4 był wyceniony na 299 dolarów w momencie światowej premiery.

Źródło: gsmarena, androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Patryk Pala

Pasjonat technologii małej i dużej, z zamiłowania pogodynek i podróżnik. Z androidem od samego początku, przy telefonach od ponad 15 lat.