Powoli zbliżamy się do premiery najnowszej serii smartfonów Samsunga z rysikiem, czyli oczywiście Galaxy Note10. Na razie możemy spotkać się z wieloma mniej lub bardziej potwierdzonymi informacjami na temat tej rodziny. Możemy spodziewać się stosunkowo małego Galaxy Note10e, ale też Galaxy Note10 Pro, którego etui za chwilę poznacie. Jednak wcześniej możecie sobie przypomnieć wygląd tego smartfona, który nie wszystkim przypadł do gustu.

Etui Galaxy Note10 Pro, a w nim… brak otworu na gniazdo słuchawkowe

Pojawiały się pogłoski, że Samsung może definitywnie zrezygnować z fizycznych klawiszy, że wyświetlacz w Galaxy Note10 będzie wyraźnie bardziej zakrzywiony niż w poprzednikach, ale ostatecznie… znika po prostu gniazdo słuchawkowe. Na wszelkich, bardziej wiarygodnych renderach, które obecnie poznaliśmy, brakuje tego elementu i po raz kolejny potwierdzają to powyższe etui. Oczywiście wciąż istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś postanowił wydrukować sobie taki ochraniacz na bazie właśnie znanych nam grafik i danych CAD. Nadzieja podobno umiera ostatnia…

Zobacz też: Wygląd Galaxy S11 może zwalać z nóg, choć niekoniecznie to pozytywna wiadomość dla Samsunga.

Jednak pamiętajmy, że Galaxy Note10 nie będzie pierwszym smartfonem Samsunga, który rezygnuje z gniazda słuchawkowego. Wcześniej zrobiły to klapki – W2017, W2018 i W2019, ale też Galaxy A8s, Galaxy A60 (Galaxy M40) i Galaxy A80. Tym sposobem Koreańczycy już wiedzą, jak rynek będzie reagował na tę stratę. Innymi słowy, pokrzyczy, pokrzyczy, ale ci, co chcieli kupić i tak kupią Galaxy Note10.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.