nvidia shield tv

Nvidia Shield TV z Androidem 9 Pie – czas najwyższy na nowy model?

Newsy

Nvidia Shield TV to swego rodzaju konsola do gier, która już wiele lat udowadnia, że jest ciekawą propozycją dla niedzielnych graczy. Oczywiście próżno liczyć na nie wiadomo jak bardzo zaawansowane tytuły, ale na pewno biblioteka dostępnych gier może robić wrażenie. Jeśli dodamy do tego jeszcze obsługę Geforce NOW, to tym bardziej możemy zrozumieć potencjał tego urządzenia. Jednak od 2015 roku technologia drastycznie się rozwinęła i po prostu czas na zmiany. W Sieci pojawił się Shield TV z Androidem Pie, co niekoniecznie musi oznaczać aktualizację.

Nowa Nvidia Shield TV pokazała się z Adroidem 9 Pie

nvidia shield tv

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

W konsoli Google Play dla deweloperów pojawiło się tajemnicze urządzenie mdarcy, które ma pracować pod kontrolą Androida 9 Pie. Z kolei darcy to właśnie obecna generacja Nvidii Shield TV. Według opisu nowoodkryty model ma zbliżoną specyfikację do pierwowzoru, ale wiele osób uważa, że to tymczasowy zabieg. Dlatego świetny, ale już wiekowy układ Tegra X1 T210 może zostać zastąpiony przez odświeżoną jednostkę, która w wielu materiałach ma dokładnie takie samo oznaczenie. Oczywiście nikt nie wyklucza po prostu aktualizacji oprogramowania. Jednak to już ewidentnie czas na zmianę. Odświeżona, a raczej odchudzona wersja Shielda TV z 2017 roku też już się zestarzała.

Zobacz też: Który operator może się pochwalić najlepszym internetem w maju w Polsce?

Nie można też zapominać o tajemniczym projekcie Nvidii Mystique, który mógłby stanowić idealne następcę dla Shielda TV i wejście pełną parą do ery strumieniowego grania. Jednak na to ewidentnie jeszcze za wcześnie. Dlatego niecierpliwie czekamy na jakiekolwiek ogłoszenia od Nvidii w tej kwestii.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x