Smartwatch Google stworzy LG – premiera na Google I/O

Newsy

smartwatch

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Rok 2014 będzie pełen rozmaitych noszonych akcesoriów pokroju inteligentnych zegarków czy bransoletek, jak np. Gear 2 od Samsunga, czy Lifeband Touch od LG. Od dłuższego czasu docierają do nas informacje, że również Google zamierza wejść w rynek tego typu gadżetów.

 

Dziś @evleaks opublikował na swoim Twitterze informacje o tym, że Google we współpracy z LG ma zamiar stworzyć swój własny inteligentny zegarek, którego premiera miałaby się odbyć podczas Google I/O.

 

 

LG tworząc Nexusa 4 i 5 nabrało u giganta z Mountain View wystarczająco dużo zaufania, aby stworzyć dla nich kolejny produkt. Jak wypadnie na tle konkurencji? Czy jego funkcjonalność będzie podobna do Google Glass? Tego przekonamy się dopiero 25 czerwca.

 

Źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x