Sony Xperia 1

Xperia 1v lub Xperia 1s nadchodzi – Sony szykuje tańszego flagowca?

Newsy

Sony przedstawiło w tym roku mniej smartfonów, aniżeli pojawiło się ich w plotkach. Obecne portfolio Japończyków wieńczy Xperia 1, czyli flagowy model, pierwszy z wyświetlaczem OLED 4K, który swoje kosztuje. Nie wszystkim to przypadło do gustu, więc Sony może szykować tańszego odpowiednika w postaci ujawnionej właśnie Xperii 1v lub Xperii 1s – nazwa wymaga jeszcze doprecyzowania, jak i wiele innych szczegółów.

Xperia 1v albo Xperia 1s czekają na premierę — Sony chce tańszego flagowca

sony xperia 1v 1s tanszy flagowiec

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Tak naprawdę o tańszym flagowcu od Sony wiemy jedyne tyle, co… nic. Do Sieci wyciekła powyższa grafika wraz z informacją o potencjalnym nazewnictwie. Do tego dołączono termin prawdopodobnej premiery, który ma nastąpić 9 lipca w Tokio. To z kolei może sugerować, że podobnie jak Xperia Ace, tak ten model nie opuści Japonii. Jednak wśród dalszych plotek możemy się właśnie doszukać, że niepewny dopisek będzie oznaczał tańszą odsłonę Xperii 1. Ma nie zabraknąć Snapdragona 855 na pokładzie, ale ten wyjątkowy wyświetlacz może zastąpić panel LCD. W przypadku aparatów większych zmian się nie przewiduje, chociaż nie powinniśmy się zdziwić, jak Sony w końcu postawi na matrycę 48 MPx.

Zobacz też: Nie zapominajmy o OnePlus 7 – on też dostaje istotne aktualizacje.

Sony swój terminarz ma dosyć przewidywalny, więc jeśli to faktycznie miałby być tańszy flagowiec, to teoretycznie jego premiera powinna nastąpić na dużych targach — najbliższe to IFA we wrześniu w Berlinie. Oczywiście fakt, że Xperia 1v lub Xperia 1s może być wyłącznie w Japonii, trochę zmienia te standardy. Mimo wszystko na pewno będziemy obserwować poczynania Sony. Tymczasem możecie sprawdzić, jak poradziła sobie Xperia 10 Plus w naszej recenzji.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x