LG przedstawia różnicę w prędkości działania systemów Jelly Bean i KitKat na podstawie G2

Newsy

LG G2 (5)

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Smartfony, czyli telefony komórkowe z zaawansowanymi systemami operacyjnymi, zdominowały świat. Jednak użytkownicy wymagają ciągłych usprawnień tego oprogramowania i tym samym co jakiś czas poznajemy nowe wydania Androida, a razem z nim mniejsze lub większe nowości.

 

Obecną wersja Zielonego Robocika jest oczywiście KitKat oznaczony numerem 4.4, który zastąpił, można by rzec, wysłużony system Jelly Bean. LG postanowiło z tej okazji przedstawić różnicę prędkości systemu, która może i wydawać się, że niezbyt się zmieniła, ale zbierając wszelkie interakcje dostajemy zdecydowanie szybszy telefon, w tym przypadku flagowy model Koreańczyków G2:

 

 

Oczywiście, powyższy smartfon należy do czołówki i jego praca na systemie Jelly Bean nie budziła kontrowersji, wszystko działało jak należy, ale ludzie zawsze pragną więcej toteż LG przedstawia jak KitKat wpływa właśnie na G2. Można mieć pewne obiekcje, co do metody przeprowadzania testu, ale w gruncie rzeczy wyraźnie widać przyspieszenie całego systemu.

 

Jednak jest to widoczne wyraźnie, gdyż cały film został nagrany z prędkością 240 klatek na sekundę i odtworzony w zwolnionym tempie. W rzeczywistości te różnice nie są tak bardzo odczuwalne, o czym mogą przekonać się właśnie posiadacze LG G2.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x