ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG przedstawia różnicę w prędkości działania systemów Jelly Bean i KitKat na podstawie G2

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
LG G2 (5)

Smartfony, czyli telefony komórkowe z zaawansowanymi systemami operacyjnymi, zdominowały świat. Jednak użytkownicy wymagają ciągłych usprawnień tego oprogramowania i tym samym co jakiś czas poznajemy nowe wydania Androida, a razem z nim mniejsze lub większe nowości.

Obecną wersja Zielonego Robocika jest oczywiście KitKat oznaczony numerem 4.4, który zastąpił, można by rzec, wysłużony system Jelly Bean. LG postanowiło z tej okazji przedstawić różnicę prędkości systemu, która może i wydawać się, że niezbyt się zmieniła, ale zbierając wszelkie interakcje dostajemy zdecydowanie szybszy telefon, w tym przypadku flagowy model Koreańczyków G2:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_UcvB4aD0KA[/youtube]

Oczywiście, powyższy smartfon należy do czołówki i jego praca na systemie Jelly Bean nie budziła kontrowersji, wszystko działało jak należy, ale ludzie zawsze pragną więcej toteż LG przedstawia jak KitKat wpływa właśnie na G2. Można mieć pewne obiekcje, co do metody przeprowadzania testu, ale w gruncie rzeczy wyraźnie widać przyspieszenie całego systemu.

Jednak jest to widoczne wyraźnie, gdyż cały film został nagrany z prędkością 240 klatek na sekundę i odtworzony w zwolnionym tempie. W rzeczywistości te różnice nie są tak bardzo odczuwalne, o czym mogą przekonać się właśnie posiadacze LG G2.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy