T-Mobile Seniorze uważaj na te numery!

Nowy Mix w T-Mobile, czyli nowe oferty, a w niej więcej internetu

Newsy

Od ponad miesiąca, co niedzielę, prezentuję Wam zestawienie ofert operatorów przy różnych założeniach. Ostatnio sprawdziłem dla Was abonamenty u operatorów wirtualnych. Jednak niechętnie podchodzę do umów typu mix, czyli prepaid (na kartę), ale z kagańcem, czyli jesteśmy zobowiązani do X doładowań, często przez Y czasu. Też nie wykazujecie zainteresowania tego typu ofertami. Jednak T-Mobile postanowił trochę pozmieniać i wprowadził Nowy mix, który przede wszystkim skupia się na tym, aby użytkownik miał więcej internetu. Sprawdźmy, jak to wygląda w praktyce.

Nowy Mix w T-Mobile – przede wszystkim więcej internetu

nowy mix tmobile

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Tak naprawdę powyższa tabelka doskonale pokazuje, co i za ile otrzymujecie. W ramach Supernet Video (5 złotych za DVD, 15 złotych za HD) serwisy takie jak YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport HD i WP Pilot nie wpływają na Wasz transfer. Widoczna informacja o 50% więcej internetu dotyczy klientów, którzy wyrazili komplet zgód marketingowych. T-Mobile zachęca Was do Nowego Mixa między innymi tym, że im częściej doładowujecie konto, tym szybciej kończy Wam się umowa. Podstawowym wymaganiem jest 24 doładowań, które możecie realizować na wiele sposobów. Oczywiście możecie też wybrać ofertę z urządzeniem — szczegółowy cennik znajdziecie na stronie T-Mobile.

Zobacz też: Telegram może być zagrożony.

Na koniec nie pozostaje mi zapytać Was, co sądzicie o tej ofercie? Może jednak jesteście zainteresowani tego typu umowami i przygotować dla Was jutro tego typu zestawienie?

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x