Od ponad miesiąca, co niedzielę, prezentuję Wam zestawienie ofert operatorów przy różnych założeniach. Ostatnio sprawdziłem dla Was abonamenty u operatorów wirtualnych. Jednak niechętnie podchodzę do umów typu mix, czyli prepaid (na kartę), ale z kagańcem, czyli jesteśmy zobowiązani do X doładowań, często przez Y czasu. Też nie wykazujecie zainteresowania tego typu ofertami. Jednak T-Mobile postanowił trochę pozmieniać i wprowadził Nowy mix, który przede wszystkim skupia się na tym, aby użytkownik miał więcej internetu. Sprawdźmy, jak to wygląda w praktyce.

Nowy Mix w T-Mobile – przede wszystkim więcej internetu

nowy mix tmobile

Tak naprawdę powyższa tabelka doskonale pokazuje, co i za ile otrzymujecie. W ramach Supernet Video (5 złotych za DVD, 15 złotych za HD) serwisy takie jak YouTube, Netflix, Vod.pl, Player, TVP Sport HD i WP Pilot nie wpływają na Wasz transfer. Widoczna informacja o 50% więcej internetu dotyczy klientów, którzy wyrazili komplet zgód marketingowych. T-Mobile zachęca Was do Nowego Mixa między innymi tym, że im częściej doładowujecie konto, tym szybciej kończy Wam się umowa. Podstawowym wymaganiem jest 24 doładowań, które możecie realizować na wiele sposobów. Oczywiście możecie też wybrać ofertę z urządzeniem — szczegółowy cennik znajdziecie na stronie T-Mobile.

Zobacz też: Telegram może być zagrożony.

Na koniec nie pozostaje mi zapytać Was, co sądzicie o tej ofercie? Może jednak jesteście zainteresowani tego typu umowami i przygotować dla Was jutro tego typu zestawienie?

Źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.