Dongle smart TV firmy Measy teraz z zewnętrznymi antenami Wi-Fi

1 minuta czytania
Komentarze
U2B_antena_3

Jeżeli zastanawialiście się nad kupnem dongli firmy Measy, ale martwiliście się o niewystarczający zasięg domowej sieci Wi-Fi to mamy dla Was dobrą wiadomość. Producent wprowadził właśnie do oferty odświeżone modele U4A oraz U2B, w których dodana została zewnętrzną antena wzmacniająca sygnał. Dzięki temu połączenie ma działać stabilnie nawet w dużej odległości od routera.

Oba warianty są nieźle wyposażone i już trafiły do polskich sklepów. Measy U2B napędza dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066, taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB ROM oraz system Android w wersji 4.2. Natomiast pod obudową U4A znajdziemy czterordzeniowy układ RockChip RK3188, o zegarze 1,6 GHz, gigabajt RAMu oraz 4 GB pamięci na własne dane. W obu modelach przestrzeń na pliki użytkownika możemy rozszerzyć za pomocą kart SD, w każdym z nich znajduje się też moduł bluetooth, służący między innymi do podłączenia dodatkowych akcesoriów.

Measy U2B i Measy U4A objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w polskich sklepach. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 249 PLN brutto za model U2B i 315 PLN brutto za wersję U4A.

Źródło: informacja prasowa

Motyw