Dongle smart TV firmy Measy teraz z zewnętrznymi antenami Wi-Fi

Newsy

U2B_antena_3

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jeżeli zastanawialiście się nad kupnem dongli firmy Measy, ale martwiliście się o niewystarczający zasięg domowej sieci Wi-Fi to mamy dla Was dobrą wiadomość. Producent wprowadził właśnie do oferty odświeżone modele U4A oraz U2B, w których dodana została zewnętrzną antena wzmacniająca sygnał. Dzięki temu połączenie ma działać stabilnie nawet w dużej odległości od routera.

 

Oba warianty są nieźle wyposażone i już trafiły do polskich sklepów. Measy U2B napędza dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066, taktowany zegarem 1,6 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB ROM oraz system Android w wersji 4.2. Natomiast pod obudową U4A znajdziemy czterordzeniowy układ RockChip RK3188, o zegarze 1,6 GHz, gigabajt RAMu oraz 4 GB pamięci na własne dane. W obu modelach przestrzeń na pliki użytkownika możemy rozszerzyć za pomocą kart SD, w każdym z nich znajduje się też moduł bluetooth, służący między innymi do podłączenia dodatkowych akcesoriów.

 

Measy U2B i Measy U4A objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta i są już dostępne w polskich sklepach. Ich sugerowane ceny detaliczne wynoszą, odpowiednio, 249 PLN brutto za model U2B i 315 PLN brutto za wersję U4A.

 

Źródło: informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x