Pocophone F1 to świetny smartfon stworzony przez Xiaomi, który zdążył już zgromadzić wokół siebie oddane grono fanów. Podczas swojej premiery był i zresztą nadal jest jednym z najbardziej opłacalnych flagowców, jakie można kupić. Xiaomi jak to Xiaomi, świetnie wspiera swój produkt. Tym razem posiadacze Pocophone F1 (i nie tylko, bo Poco Launcher jest dostępny dla wszystkich w Google Play), otrzymali nową wersję opisywanego launchera, której pierwsze wydanie zadebiutowało wraz z premierą wspomnianego smartfona.

Poco Launcher 2.0 już dostępny do pobrania

Zmian w stosunku do wersji pierwotnej Poco Launchera wcale nie jest tak dużo. Skupiają się one głównie na dopieszczeniu wyglądu i poprawie płynności działania szuflady aplikacji. Wspomniana szuflada może teraz mieć półprzezroczyste tło, dzięki czemu nasza tapeta będzie widoczna nawet pod czarną czy białą nakładką. Poziom przezroczystości jest oczywiście konfigurowalny.

Zobacz także: PUBG Mobile bije rekordy i pokazuje, że z grami mobilnymi należy się liczyć

Poco Launcher zaskarbił sobie przychylność wielu osób, ponieważ można w nim dostosować pod siebie prawie wszystko. Warto wspomnieć, że druga wersja opisywanego launchera może oznaczać, że już niedługo Chińczycy zaprezentują światu Pocophone F2. Dla przypomnienia: Poco Launcher można zainstalować na niemal każdym smartfonie, gdyż jest dostępny do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Korzystacie z niego? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.