W tym roku Samsung ewidentnie przypomniał sobie o rynku tabletów. Przykład Apple pokazuje, że z tego rynku można jeszcze trochę wyciągnąć, jeśli tylko odpowiednio się do niego podejdzie. Innymi słowy, użytkownicy wcale nie oczekują flagowych specyfikacji i rewolucji, a po prostu odpowiednio wycenionych sprzętów z dedykowanym im oprogramowaniem. Koreańczycy już pokazali dobrze przyjętego Galaxy Tab S5e. Oczekujemy teraz na premierę Galaxy Tab S5, który na brak wydajności na pewno nie będzie narzekał. Mimo wszystko do gry ma jeszcze wejść Galaxy Tab Active Pro.

Samsung Galaxy Tab Active Pro może być wytrzymałem tabletem z najwyższej półki

samsung galaxy tab active 2 pro

Galaxy Tab Active Pro to obecnie nazwa, którą Samsung zastrzegł w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. Innymi słowy, do Koreańczyków należy taki znak towarowy. Niemniej sama seria Galaxy Tab Active nie jest nam obca, bo już była wykorzystywana przez lidera mobilnego rynku. Ostatni reprezentant, 8-calowy Galaxy Tab Active 2, ujrzał światło dzienne w 2017 roku i nie był flagowym modelem. Oferował przeciętny wyświetlacz i przeciętną wydajność, ale też wysoką odporność (certyfikaty IP68 i MIL STD-810G), co nie jest często spotykane w tabletach. To właśnie ten model możecie podziwiać powyżej.

Zobacz też: Czy premier Morawiecki chce powstrzymać 5G na Ziemi i w kosmosie?

Oczywiście od Galaxy Tab Active Pro potencjalnie możemy oczekiwać tego samego, a nawet jeszcze więcej. Z pewnością nie zabraknie tych samych certyfikatów, ale wewnątrz urządzenia prawdopodobnie ujrzymy odpowiednio mocniejsze podzespoły. Mimo wszystko na razie bazujemy na znaku towarowym, choć więcej informacji z pewnością z czasem jeszcze pojawi się w Sieci.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.