Wygląd tegorocznych smartfonów przechodzi małe ewolucje. O rewolucjach na pewno nie możemy mówić, chociaż urządzenia ze składanymi wyświetlaczami zapowiadają się innowacyjnie. Niestety, ale o ich rzeczywistych możliwościach na razie nie możemy zbyt wiele opowiadać z przyczyn czysto technicznych i kolejnych opóźnień. Niemniej pomniejsze zmiany też są widoczne, jak chociażby mniejsze wycięcia w ekranach na aparaty oraz ich całkowity brak na rzecz wind. Jeszcze inaczej na to patrzą Amerykanie z Google na czele. Wygląd Pixela 4 powinien być już Wam znany — w końcu firma oficjalnie go ujawniła. Teraz niejako możemy go potwierdzić.

Zdjęcie Pixela 4 potwierdza ujawniony wygląd przez Google

google pixel 4 wyglad zdjecie

Dlaczego należy potwierdzać oficjalny wygląd? Ponieważ to Google i firma lubi humor. Jednak komuś udało się uchwycić prototyp w naturalnym środowisku i oto potwierdza się wyspa na aparaty. Oczywiście nie mogło zabraknąć etui, które skryje jak najwięcej, więc siłą rzeczy to właśnie umiejscowienie obiektywów i osprzętu jest uwidaczniane. Czymś trzeba się wyróżnić, prawda? Tak jak dotychczasowo Google wyróżniało się samą jakością zdjęć, tak, teraz gdy pojawi się dodatkowy obiektyw, to na wierzch wysuwa się wyspa.

Zobacz też: Seria LG W odkrywa nowe karty.

Czytając Wasze komentarze, ewidentnie widać, że nie trafia ten pomysł do Waszego gustu. Niemniej z ostatecznymi komentarzami warto się wstrzymać do oficjalnej prezentacji, a najlepiej ujrzenia Pixela 4 na żywo. Niestety, ale to w przypadku Polski będzie utrudnione. Nie ukrywajmy, że smartfony Google bez oficjalnej dystrybucji nie mają szans, aby być często spotykane w naszym kraju.

 

Źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.