google pixel 4 wyglad tyl oficjalnie

Nie wystarczają Wam grafiki? Oto zdjęcie Pixela 4

Newsy

Wygląd tegorocznych smartfonów przechodzi małe ewolucje. O rewolucjach na pewno nie możemy mówić, chociaż urządzenia ze składanymi wyświetlaczami zapowiadają się innowacyjnie. Niestety, ale o ich rzeczywistych możliwościach na razie nie możemy zbyt wiele opowiadać z przyczyn czysto technicznych i kolejnych opóźnień. Niemniej pomniejsze zmiany też są widoczne, jak chociażby mniejsze wycięcia w ekranach na aparaty oraz ich całkowity brak na rzecz wind. Jeszcze inaczej na to patrzą Amerykanie z Google na czele. Wygląd Pixela 4 powinien być już Wam znany — w końcu firma oficjalnie go ujawniła. Teraz niejako możemy go potwierdzić.

Zdjęcie Pixela 4 potwierdza ujawniony wygląd przez Google

google pixel 4 wyglad zdjecie

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dlaczego należy potwierdzać oficjalny wygląd? Ponieważ to Google i firma lubi humor. Jednak komuś udało się uchwycić prototyp w naturalnym środowisku i oto potwierdza się wyspa na aparaty. Oczywiście nie mogło zabraknąć etui, które skryje jak najwięcej, więc siłą rzeczy to właśnie umiejscowienie obiektywów i osprzętu jest uwidaczniane. Czymś trzeba się wyróżnić, prawda? Tak jak dotychczasowo Google wyróżniało się samą jakością zdjęć, tak, teraz gdy pojawi się dodatkowy obiektyw, to na wierzch wysuwa się wyspa.

Zobacz też: Seria LG W odkrywa nowe karty.

Czytając Wasze komentarze, ewidentnie widać, że nie trafia ten pomysł do Waszego gustu. Niemniej z ostatecznymi komentarzami warto się wstrzymać do oficjalnej prezentacji, a najlepiej ujrzenia Pixela 4 na żywo. Niestety, ale to w przypadku Polski będzie utrudnione. Nie ukrywajmy, że smartfony Google bez oficjalnej dystrybucji nie mają szans, aby być często spotykane w naszym kraju.

 

Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x