Samsung Galaxy M21 specyfikacja

Samsung pracuje nad poprawionymi wariantami serii Galaxy A i M

Newsy

Samsung zaprezentował Galaxy M30 w lutym tego roku. Seria Galaxy M od Samsunga, które są sprzedawane wyłącznie online w Indiach, cieszy się sporym uznaniem konsumentów. Pozwoliło to firmie z Korei Południowej na wygenerowanie miliarda dolarów zysku ze sprzedaży urządzeń jedynie w tym kraju. Firma niedawno zaprezentowała wariant Galaxy M40 wyposażony w układ Snapdragon 675. W celu zwiększenia sprzedaży firma rozpoczęła pracę nad nowymi wariantami kolejnych modeli. Jednym z nich ma być nowa wersja Galaxy M30.

Samsung Galaxy A i M w wariancie s

Samsung Galaxy A i M w wariancie s

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Minęło zaledwie kilka miesięcy od premiery Galaxy M30. W związku z tym jego nowa wersja prawie na pewno nie będzie następcą modelu. Jednak może przybyć z lekką poprawą specyfikacji. Publikacja ujawniła, że nowy Galaxy M30 ma numer modelu SM-M307F. Dla porównania wersja standardowa jest oznaczona symbolem SM-M305F. W chwili obecnej nie ma informacji o tym, jakie ulepszenia będą dostępne w nadchodzącym wariancie. Plotki jednak głoszą, że może nazywać się Samsung Galaxy M30s, a parametrami ma znajdować się pomiędzy swoim starszym bratem, a podstawową wersją Galaxy M40.

Zobacz też: Powstaje gra na podstawie serialu Stranger Things. Gratka dla fanów retro?

Nie dotyczy to jednak tylko tego modeli. Plotki mówią, że zmodernizowane telefony Galaxy serii A i M pojawią się już w drugiej połowie roku. Według przecieków, takie urządzenia jak Galaxy A20s,  A30s i A70s także są w fazie rozwoju. Dodatkowo warto wspomnieć, że Galaxy A70s ma być pierwszym smartfonem Samsunga wyposażonym w aparat o rozdzielczości 64 Mpix, który będzie w stanie wykonywać zdjęcia o realnej rozdzielczości 16 Mpix.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x