W momencie publikacji tego wpisu, u większości osób Instagram nie działa. Aplikacja się nie odświeża, a strona Instagrama raczy nas błędem. Opisywana aplikacja jest ogromnie popularna, dlatego wiele osób zastanawia się co się stało. Zarówno na Facebooku jak i wielu forach internetowych pojawiają się pytania w stylu „Czy Wam też Instagram nie działa?”. Cóż, zapewne tak – awaria objęła najprawdopodobniej większość osób.

Instagram nie działa, aplikacja nie chce się odświeżać – co robić?

Instagram nie działa

Kilka godzin temu po otworzeniu aplikacji Instagrama zauważyłem, że nie mogę odświeżyć postów, w skutego czego moja tablica pozostawała nieaktualna. Wyszukiwarka także nie chciała współpracować, a na dodatek nie mogłem się dostać na swój profil. Chwilę później wszystko ponownie wróciło do normy. Długo się jednak nie nacieszyłem, bo problem powrócił kilka minut później i trwa do teraz. Wygląda więc na to, że popularna aplikacja raz działa, a raz nie. Jest to bez wątpienia spowodowane jakimiś problemami z serwerami, na których stoi portal i aplikacja.

Zobacz także: Google pokazało wygląd Pixela 4!

Niestety nie jest to problem, który możemy rozwiązać sami. Instagram nie działa, a my nic nie możemy zrobić – pozostaje nam jedynie czekać, aż zespół od spraw technicznych Marka Zuckerberga upora się z opisywaną awarią. Ciężko powiedzieć, kiedy dokładnie Instagram znów zacznie działać poprawnie, jednak z pewnością nie potrwa to długo. Podobne problemy występowały już wcześniej, więc oczywiście nie jest to żadna nowość. Cierpliwości!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.