samsung galaxy s11 wyglad

Czy tak ma wyglądać Galaxy S11? Nowy pomysł Samsunga ma swoje plusy

Newsy

Po wielu tygodniach, a wręcz miesiącach poznawania różnorakich patentów i domysłów, Google postanowiło oficjalnie ujawnić wygląd Pixela 4. Teraz zaczynamy przyglądać się potencjalnym zmianom, które może Samsung przygotować w ramach wyglądu Galaxy S11. Tak, tak, jeszcze nie znamy Galaxy Note10, a już wybiegamy do 2020 roku. Niemniej Internet niejako oszalał, gdy spojrzał na ujawnione patenty Samsunga, które bądź co bądź na pewno się wyróżniają. Na pewno nie wszystkim przypadną do gustu, ale jest to coś nowego i teoretycznie świeżego.

Wygląd Galaxy S11 jeszcze nie jest przesądzony, ale Samsung może mieć już pomysł

Oczywiście, gdy pojawiły się w Sieci patenty, to od razu na ich podstawie przygotowano wizualizację. Front to już tylko wyświetlacz. Aparat ze wszelkimi czujnikami jest pod nim. Jednak ekran jest też zakrzywiony na wszystkie krawędzie, co wraz z zaokrąglonym tyłem przypomina po prostu mydelniczkę. To z kolei nawiązuje do czasów Galaxy S3, który to na długie lata wyznaczył podobny trend w smartfonach Samsunga. Oczywiście w wizualizacji brakuje gniazda słuchawkowego, bo to najprawdopodobniej opuści flagowe modele od Galaxy Note10 włącznie. Ułożenie aparatów jest dosyć delikatne, ale pamiętajmy, że to tylko patent.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Rozpoznawanie piosenek ze słuchawek — oto nowy pomysł Shazam.

Z racji, że to patent, to też tradycyjnie przypominam, że nie ma co liczyć na jego szybkie urzeczywistnienie. Równie dobrze możliwe, że nigdy nie ujrzymy takiego telefonu, choć nieoficjalnie sugeruje się takie rozwiązania.

 

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x