Po wielu tygodniach, a wręcz miesiącach poznawania różnorakich patentów i domysłów, Google postanowiło oficjalnie ujawnić wygląd Pixela 4. Teraz zaczynamy przyglądać się potencjalnym zmianom, które może Samsung przygotować w ramach wyglądu Galaxy S11. Tak, tak, jeszcze nie znamy Galaxy Note10, a już wybiegamy do 2020 roku. Niemniej Internet niejako oszalał, gdy spojrzał na ujawnione patenty Samsunga, które bądź co bądź na pewno się wyróżniają. Na pewno nie wszystkim przypadną do gustu, ale jest to coś nowego i teoretycznie świeżego.

Wygląd Galaxy S11 jeszcze nie jest przesądzony, ale Samsung może mieć już pomysł

Oczywiście, gdy pojawiły się w Sieci patenty, to od razu na ich podstawie przygotowano wizualizację. Front to już tylko wyświetlacz. Aparat ze wszelkimi czujnikami jest pod nim. Jednak ekran jest też zakrzywiony na wszystkie krawędzie, co wraz z zaokrąglonym tyłem przypomina po prostu mydelniczkę. To z kolei nawiązuje do czasów Galaxy S3, który to na długie lata wyznaczył podobny trend w smartfonach Samsunga. Oczywiście w wizualizacji brakuje gniazda słuchawkowego, bo to najprawdopodobniej opuści flagowe modele od Galaxy Note10 włącznie. Ułożenie aparatów jest dosyć delikatne, ale pamiętajmy, że to tylko patent.

Zobacz też: Rozpoznawanie piosenek ze słuchawek — oto nowy pomysł Shazam.

Z racji, że to patent, to też tradycyjnie przypominam, że nie ma co liczyć na jego szybkie urzeczywistnienie. Równie dobrze możliwe, że nigdy nie ujrzymy takiego telefonu, choć nieoficjalnie sugeruje się takie rozwiązania.

Źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.