logo htc

Czyżby HTC zamierzało wskrzesić kultową serię? Na to wygląda

Newsy

HTC to firma, która jest z nami od bardzo dawna. Niestety w ostatnich latach spółka po prostu sobie nie radzi. Fatalne wyniki finansowe i rzadkie, a do tego wadliwe aktualizacje Androida nie zwiastują świetlanej przyszłości. HTC wydaje się robić co może, by nie zatonąć. Najnowsze doniesienia sugerują, że firma zamierza wskrzesić kultową serię smartfonów.

Seria Wildfire od HTC powróci? Bardzo możliwe

HTC Wildfire

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Smartfon HTC Wildfire został zaprezentowany światu ponad 9 lat temu, a jego następca (Wildfire S), rok później. Wygląda jednak na to, że firma nie zapomniała o tej serii i zamierza ją wskrzesić. Sugeruje to fakt, że HTC otrzymało niedawno pozwolenie na wypuszczenie na rynek łącznie dziesięciu smartfonów z różnymi odmianami „Wildfire” w nazwie. Mowa tu konkretnie o następujących modelach: Wildfire E, Wildfire E Plus, Wildfire E1, Wildfire E1 Plus, Wildfire E2, Wildfire E2 Plus, Wildfire E3, Wildfire E3 Plus, Wildfire R oraz Wildfire R Plus.

Zobacz także: Shazam rozpozna piosenkę nawet, gdy korzystasz ze słuchawek

Jest spora szansa, że HTC chce rozpocząć nowy rozdział w swojej historii. Firma oczywiście jeszcze nic nie potwierdziła, jednak wymienione wyżej modele sugerują, że najprawdopodobniej rzeczywiście coś jest na rzeczy. Wypuszczone w 2010 i 2011 roku modele Wildfire oraz Wildfire S celowały w segment budżetowy, więc tutaj prawdopodobnie będzie tak samo. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo mimo wszystko kraje rozwijające się (m.in. Indie), z którymi większość producentów coraz bardziej się liczy, preferują tanie sprzęty nad tymi drogimi. Gdybym podejmował decyzje w HTC, to właśnie w te rynki bym uderzył. Być może to jest rozwiązanie, który uratuje firmę przez zatonięciem.

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x