htc desire 800

 

Mimo że rokowania HTC nie wyglądają najlepiej to wiele osób wciąż ma nadzieję na powrót na szczyt tej tajwańskiej firmy. Wszystko wskazuje na to, że Tajwańczycy poszli po rozum do głowy i miejmy nadzieję, że nie będą pojawiać się plotki dotyczące sprzedaży HTC – tak jak ma to miejsce z Motorolą.

 

Modelem, który ma szansę zwrócić uwagę gawiedzi na tajwańskiego producenta ma być Desire 8, którego nazwa kodowa to A5. Tani phablet, który dotychczas ujawniał się stosunkowo nietradycyjnie, gdyż pierw do Sieci wyciekło jego zdjęcie oraz pobieżne informacje, a dopiero teraz Evan Blass ujawnia pełną specyfikację tego dużego smartfonu:

 


 

Zgodnie z przewidywaniami, Desire 8 nie będzie najbardziej wydajnym urządzeniem, ale to musi pozytywnie odbić się na cenie. HTC także zapewne wzięło pod uwagę doświadczenie konkurencji, która coraz częściej stosuje różnorodne wersje kolorystyczne. Zgodnie z ujawnionymi danymi przez Evleaks, phablet Desire 8 będzie dostępny w sprzedaży w aż pięciu barwach.

 

Jednak wątpliwości nabiera termin prezentacji nowego smartfonu HTC. Najprawdopodobniej odbędzie się ona razem z premierą The All New One (M8), która teoretycznie ma mieć miejsce już pod koniec marca.

 

 

źródło: Twitter.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.