OnePlus 7 aktualizacja

OnePlus 7 także doczekał się bogatej serii poprawek

Newsy

OnePlus 7 został przyćmiony w tym roku przez swojego mocniejszego brata OnePlus 7 Pro. Mimo wszystko niezależnie od różnic pomiędzy nimi możemy oczekiwać od OnePlus rozszerzenia oprogramowania na oba urządzenia. W zeszłym tygodniu OnePlus 7 Pro otrzymał aktualizację oprogramowania, która wniosła naprawdę wiele. Podobnej aktualizacji doczekała się także wersja podstawowa.

OnePlus 7 aktualizacja

OnePlus 7 aktualizacja

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Aktualizacja poprawiła jakość wykonywanych zdjęć. Jest to powracający problem w przypadku wszystkich urządzeń OnePlus. Pomimo imponujących specyfikacji na papierze, aparaty prawie zawsze wypadają przeciętnie, jeśli chodzi o rzeczywistą jakość. Na szczęście OnePlus traktuje opinie użytkowników poważnie i dokłada wszelkich starań, żeby go rozwiązać. Dlatego też zwykle niedługo po premierze można się spodziewać całej serii poprawek skupiających się na kwestiach fotograficznych.

Zobacz też: [Recenzja] OnePlus 7 Pro – wyższa cena to wyższa odpowiedzialność

Aktualizacja również dokładność odwzorowania kolorów i kontrastu obrazów zarejestrowanych przez aparat. Uściśla również automatyczną regulację ostrości, poprawiając jej stabilność i dokładność. Poprawie uległa również wyrazistość i kolorystyka zdjęć wykonanych w trybie Nightscape. Jednak aparat to nie wszystko. Aktualizacja ta przynosi także poprawki bezpieczeństwa dla systemu. Istnieje również kilka drobnych aktualizacji QoL, które nie zostały wyraźnie wymienione w rejestrze zmian. Aktualizacja jest wprowadzana dla wszystkich urządzeń OnePlus 7 na całym świecie. Niestety, nie jest obecnie dostępna dla wszystkich. To jednak ma się zmienić w ciągu najbliższego tygodnia. Jeśli ktoś z Was ma OnePlus 7 to niech się pochwali, czy jego smartfon już dostał aktualizację, czy wciąż musi na nią czekać.

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x