W zeszłym miesiącu nieoceniony Evan Blass ujawnił, że Motorola One Action i One Pro będą następnymi smartfonami Motoroli. Teraz jednak wyciekła pełna specyfikacja pierwszego z nich. Według 91mobiles Motorola One Action będzie stonowaną wersją niedawno wydanego smartfonu One Vision. Będzie on miał otwór w wyświetlaczu, poliwęglanową obudowę oraz potrójny aparat.

Motorola One Action — specyfikacja

Motorola One Action -- specyfikacja

Przeciek informacji ujawnił, że Motorola One Action najprawdopodobniej będzie wyposażona w 6,3-calowy wyświetlacz LCD z otworem na aparat selfe. Jego rozdzielczości to będzie Full HD+ o proporcjach 21: 9, tak samo jak w przypadku One Vision. Sercem urządzenia będzie układ Exynos 9609 od Samsunga. Jest to słabszy i gorzej wyposażony warian Exynosa 9610, który jest stosowany w urządzeniach ze średniej półki koreańskiego giganta. Jeśli zaś chodzi o zasilanie, to będzie za nie odpowiadała bateria o pojemności 3500 mAh. Potrójna konfiguracja aparatu w smartfonie ma się opierać na 12,6 Mpix sensorze głównym. Nie ma jeszcze dostępnych informacji na temat pozostałych dwóch czujników. Aparat selfie ma mieć rozdzielczość 12,6 Mpix.

Zobacz też: Project Soli w Androidzie Q – czas na smartfony obsługiwane bezdotykowo

Motorola One Action ma być dostępna w dwóch wariantach pamięci operacyjnej o pojemności 3 GB i 4 GB. Jeśli zaś chodzi o pamięć masową, to mają występować następujące wersje: 32 GB, 64 GB i 128 GB. Wiadomo także, że warianty 64 GB i 128 GB będą wyposażone w większą pamięć operacyjną, a jedynie model 32 GB zotanie sparowany z 3 GB RAM.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.