Seria W jest nowym podejściem LG do średniej półki. Niestety, informacje, które dostajemy o nowych urządzeniach, są dość skromne i zdawkowe. Układają się one jednak powoli w większą całość. Dzięki nowemu wyciekowi możemy zobaczyć zdjęcie nadchodzącego smartfona. Nowa seria W od LG jest przedstawiana  jako przystępna cenowo. Zakup urządzeń z tej linii ma być możliwy jedynie za pośrednictwem sklepów internetowych. Obecnie Amazon ma przypisaną do niej wyłączność.

LG W — nowe informacje

LG W -- nowe informacje

Jak widać smartfon ma trzy pionowo ułożone aparaty fotograficzne. Interesujacy czerwony pierścień wokół jednego z czujników. Nie wiadomo czy pełni on jakąś istotną funkcję, czy też jest jedynie elementem ozdobnym. Pierwszy LG serii W ma również skaner odcisków palców na plecach. Urządzenie ma linie antenowe po bokach, co oznacza, że rama jest wykonana z metalu, który jest umieszczony pomiędzy dwoma kawałkami szkła. Chociaż należy pamiętać, że istnieje cień szansy na to, że jest to po prostu nietypowe wzornictwo plastikowej ramki.

Zobacz też: Nie, premier Morawiecki nie podpisał apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie

Zdjęcie pokazuje nam również, że na dole znajduje się kratka głośnikowa, która znajduje się z dwóch stron portu ładowania, Biorąc pod uwagę, że wedle wcześniejszego przecieku ma on obsługiwać technologię LG Boombox możemy podejrzewać, że nie pełni ona jedynie rolo ozdobnej, a rzeczywiście zastosowano w nim dwa głośniki. Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Producent bardzo skąpo dawkuje nowe informacje na temat nadchodzącego urządzenia. Niestety, wciąż nie wiadomo czy zawita ono także na innych rynkach niż Indie.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.