LG W -- nowe informacje

Kolejne informacje na temat LG W dają nam szerszy pogląd na nową serię

Newsy

Seria W jest nowym podejściem LG do średniej półki. Niestety, informacje, które dostajemy o nowych urządzeniach, są dość skromne i zdawkowe. Układają się one jednak powoli w większą całość. Dzięki nowemu wyciekowi możemy zobaczyć zdjęcie nadchodzącego smartfona. Nowa seria W od LG jest przedstawiana  jako przystępna cenowo. Zakup urządzeń z tej linii ma być możliwy jedynie za pośrednictwem sklepów internetowych. Obecnie Amazon ma przypisaną do niej wyłączność.

LG W — nowe informacje

LG W -- nowe informacje

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jak widać smartfon ma trzy pionowo ułożone aparaty fotograficzne. Interesujacy czerwony pierścień wokół jednego z czujników. Nie wiadomo czy pełni on jakąś istotną funkcję, czy też jest jedynie elementem ozdobnym. Pierwszy LG serii W ma również skaner odcisków palców na plecach. Urządzenie ma linie antenowe po bokach, co oznacza, że rama jest wykonana z metalu, który jest umieszczony pomiędzy dwoma kawałkami szkła. Chociaż należy pamiętać, że istnieje cień szansy na to, że jest to po prostu nietypowe wzornictwo plastikowej ramki.

Zobacz też: Nie, premier Morawiecki nie podpisał apelu o powstrzymanie 5G na Ziemi i w kosmosie

Zdjęcie pokazuje nam również, że na dole znajduje się kratka głośnikowa, która znajduje się z dwóch stron portu ładowania, Biorąc pod uwagę, że wedle wcześniejszego przecieku ma on obsługiwać technologię LG Boombox możemy podejrzewać, że nie pełni ona jedynie rolo ozdobnej, a rzeczywiście zastosowano w nim dwa głośniki. Na więcej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać. Producent bardzo skąpo dawkuje nowe informacje na temat nadchodzącego urządzenia. Niestety, wciąż nie wiadomo czy zawita ono także na innych rynkach niż Indie.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x