Samsung Galaxy Tab S5 w sierpniu

Data premiery flagowego tabletu Samsunga ujawniona

Newsy

Na początku tego tygodnia, nowy tablet Samsunga z numerem modelu SM-T865 został zauważony na Geekbench. Urządzenie zasilane układem Snapdragon 855 zostało uznane za nadchodzący tablet Galaxy Tab S5. Teraz Galaxyclub podzielił się kilkoma ważnymi informacjami na temat tabletu i twierdził, że zostanie on przedstawiony oficjalnie już w sierpniu.

Samsung Galaxy Tab S5 w sierpniu

Samsung Galaxy Tab S5 w sierpniu

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Dane z Geekbench ujawniły, że tablet ten będzie działał pod kontrolą układu Snapdragon 855. Wspierać go będzie  6 GB pamięci operacyjnej. Jeśli chodzi o system, to dostaniemy Androida 9.0 Pie. Nie zabraknie także dedykowanego rysika S-Pen. Niestety, to obecnie wszystko, co wiemy o nadchodzącym urządzeniu. Warto jednak zaznaczyć, że Samsung pozbył się gniazda Jack 3.5 mm w Galaxy Tab S5e, aby uzyskać cieńszą konstrukcję. Stąd też istnieje szansa, że w nadchodzącej Galaxy Tab S5 może zabraknąć gniazda słuchawkowego. Miejmy jednak nadzieję, że producent nie zdecyduje się na takie posunięcie w nadchodzącym, flagowym tablecie.

Zobacz też: Samsung chwali się swoimi innowacjami w telewizorach – oto ich kamienie milowe

Samsung jest jednym z nielicznych producentów urządzeń, którzy wciąż traktują rynek tabletów opartych na układach ARM poważnie. Poza nim pozostało tylko Apple, Huawei i Lenovo. Wątpię, żeby działania lidera rynku smartfonów odwróciły trend odchodzenia od tego typu urządzeń. Tablety te są produkowane dla coraz węższego grona entuzjastów tej kategorii sprzętu. Dlatego też cieszy fakt, że wciąż się pojawiają urządzenia o topowej specyfikacji.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x