cyhola-540x403
Amazon umiejętnie podsyca nastroje wokół projektowanych przez firmę tabletów. Produktów ma być kilka, jednak praktycznie żadnych szczegółów dotychczas nie poznaliśmy. Wczoraj jednak w sieci pojawiły się kolejne spekulacje, tym razem odrobinę ciekawsze, choć nie zaspokajające ciekawości.

Plotki mówią o cenach dwóch urządzeń, które jeszcze w tym roku powinny pojawić się na rynku. 7-calowy tablet ma kosztować 349 dolarów, co w przeliczniku na polską walutę powinno nas wynieść mniej niż 1000 zł. Kolejne, 10-calowe urządzenie ma kosztować 449, a więc lekko ponad 1300 zł. Wcześniejsze przecieki informowały o wysokim prawdopodobieństwie funkcjonowania tabletów pod Androidem. Amazon miał zatrudnić kilku deweloperów zajmujących się jedynie tą platformą.

Jeśli stosunek ceny do jakości urządzeń się potwierdzi, to może się pojawić naprawdę poważny konkurent w walce o miano najlepszego producenta tabletów z Androidem na pokładzie. Na premierę obu urządzeń poczekamy najprawdopodobniej do zimy bieżącego roku.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adrian Todorczuk