The Legend of Zelda: Breath of the Wild

The Legend of Zelda: Breath of the Wild doczeka się następcy

Newsy

The Legend of Zelda: Breath of the Wild jest bardzo ważnym tytułem dla Nintendo oznaczającym nową erę. Z jednej strony było to pożegnanie giganta z Wii U, które dostało ostatni duży tytuł, który uhonorował tą świetną, acz niedocenianą konsolę. Z drugiej strony natomiast był to także pierwszy tytuł na Nintendo Switch, które okazało się olbrzymim sukcesem firmy. Wciąż jednak Nintendo nie wydało gry z serii The Legend of Zelda, która byłaby na wyłączność dla ich najnowszej konsoli. Okazuje się, że to się wkrótce zmieni.

Nintendo zapowiedziało sequel The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Jest to zaskakująca wiadomość. Gry z serii w większości przypadków były niezależnymi historiami. Mimo to sprowadzało się to głównie do jednego celu: ocalenia księżniczki przez Mario Linka. Co prawda są także wyjątki od tej reguły. Bardzo wysoko oceniane The Legend Of Zelda: Ocarina of Time doczekała się bezpośredniego następcy pod postacią Majora`s Mask.

Zobacz też: Wiedźmin 3 trafi na Nintendo Switch – zobacz polski trailer

Dostaniemy więc kontynuację najnowszej historii. Niestety z samego trailera niewiele możemy się dowiedzieć. Widzimy w nim Linka i Zeldę badających jaskinię bądź ruiny oraz przebudzenie jakiegoś zła. Bez zmian pozostanie styl graficzny tytułu. Ten na przestrzeni lat ulegał licznym modyfikacjom niekoniecznie związanych z rozwojem grafiki. Niestety, nie wiadomo kiedy tytuł się ukaże. Miejmy nadzieję, że zostanie ukończony jeszcze przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, czyli w okresie gdzie sprzedaż gier jest najlepsza z powodu manii kupowania prezentów.

Źródło: Nintendo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x