Następca iphone xr bateria

Następca iPhone XR będzie miał mocniejszą baterię

Newsy

Pojemność baterii w smartfonach jest bardzo istotnym parametrem. Na szczęście od kilku lat także producenci zaczęli podzielać taką opinię. iPhone XR był najtańszym smartfonem Apple wypuszczonym w 2018 roku. iMmimo to pokonał iPhone XS i XS Max w kilku kwestiach. Jedną z nich była liczba opcji kolorystycznych obudowy. Drugą, o wiele istotniejszą, jeśli chodzi o wykorzystywanie urządzenia, był czas pracy na pojedynczym ładowaniu. Najnowsze przecieki zdradzają nam, że jego następca, którego nazwy niestety wciąż nie znamy, będzie mógł się pochwalić pojemniejszą baterią.

Następca iPhone będzie miał (nieco) mocniejszą baterię

Następca iphone xr bateria

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Różnica względem poprzednika będzie wynosiła 5%. Oznacza to, że będzie ona miała pojemność 3110 mAh. Dla porównania bateria w iPhone XR ma pojemność 2942 mAh. Oznacza to różnicę o 168 mAh. Na pierwszy rzut oka wydaje się ona śmieszna. Należy jednak wziąć pod uwagę, że układ w następcy iPhone XR to bedzie Apple A13, który zostanie wykonany przez TSMC w procesie 7 nm, co dodatkowo zmniejszy zużycie energii. Dlatego możemy spodziewać się znacznego wzrostu czasu pracy na pojedynczym ładowaniu. Mimo że zwiększenie pojemności o 5% wydaje się śmieszne.

Zobacz też: Nowe funkcje na drugim planie. Wydajność iOS 13 priorytetem dla Apple

Ten sam przeciek ujawnia, że chiński Amperex Technology Limited (ATL) otrzymał zamówienie na baterie do następcy iPhone XR. To ten sam ATL, który przejął zamówienia na baterie Galaxy Note7, po tym jak okazało się, że wcześniejsze mają tendencje do samozapłonu.

Źródło: Gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x