Seria LG W

Wiemy coraz więcej na temat tajemniczej serii W od LG

Newsy

Seria LG W to nadchodząca linia smartfonów ze średniej półki koreańskiego producent. Nowe smartfony będą sprzedawane wyłącznie online w celu redukcji kosztów dystrybucji. Według przecieków Amazon India będzie pierwszym partnerem firmy.

Seria LG W

Seria LG W

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Pojawiło się więcej szczegółów na temat Serii LG W. Pierwszy smartfon z niej będzie wyposażony w potrójny aparat fotograficzny. Nie zabraknie także skanera linii papilarnych z tyłu urządzenia. Dodatkowo producent chwali się, że grubość urządzenia będzie identyczna jak, przeciętnego ołówka. Biorąc pod uwagę, że zostanie w nim zastosowany akumulator o pojemności 4000 mAh, jest to całkiem niezły wynik. Według kolejnych informacji ma zostać w nim zastosowany ośmiordzeniowy układ wykonany w technologii 12 nm. Nie wiemy, o jakiej dokładnie jednostce jest mowa. Najprawdopodobniej jednak będzie to MediaTek Helio P60, zwłaszcza że wspiera on technologię AI.

Zobacz też: Czy Twój Internet wystarczy, aby grać na platformie Google Stadia?

Dodatkowo producent chwali się jakością dźwięku. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii LG Boombox. Urządzenie będzie zarządzane przez Androida 9.0 Pie. Wciąż nie wiadomo, kiedy telefon zostanie zaprezentowany lub ile będzie kosztował. Miejmy jednak nadzieję, że LG wyciągnęło wnioski z serii K i seria W będzie atrakcyjnie wyceniona. To jedyna szansa dla producenta na osiągnięcie jakiegoś sukcesu. Tym bardziej że na rynku indyjskim powoli zaczyna robić się tłocznie. Wszystko to ze względu na to, że firmy jak Samsung czy Xiaomi traktują tamtejszy rynek priorytetowo.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x