Seria LG W to nadchodząca linia smartfonów ze średniej półki koreańskiego producent. Nowe smartfony będą sprzedawane wyłącznie online w celu redukcji kosztów dystrybucji. Według przecieków Amazon India będzie pierwszym partnerem firmy.

Seria LG W

Seria LG W

Pojawiło się więcej szczegółów na temat Serii LG W. Pierwszy smartfon z niej będzie wyposażony w potrójny aparat fotograficzny. Nie zabraknie także skanera linii papilarnych z tyłu urządzenia. Dodatkowo producent chwali się, że grubość urządzenia będzie identyczna jak, przeciętnego ołówka. Biorąc pod uwagę, że zostanie w nim zastosowany akumulator o pojemności 4000 mAh, jest to całkiem niezły wynik. Według kolejnych informacji ma zostać w nim zastosowany ośmiordzeniowy układ wykonany w technologii 12 nm. Nie wiemy, o jakiej dokładnie jednostce jest mowa. Najprawdopodobniej jednak będzie to MediaTek Helio P60, zwłaszcza że wspiera on technologię AI.

Zobacz też: Czy Twój Internet wystarczy, aby grać na platformie Google Stadia?

Dodatkowo producent chwali się jakością dźwięku. Wszystko to dzięki zastosowaniu technologii LG Boombox. Urządzenie będzie zarządzane przez Androida 9.0 Pie. Wciąż nie wiadomo, kiedy telefon zostanie zaprezentowany lub ile będzie kosztował. Miejmy jednak nadzieję, że LG wyciągnęło wnioski z serii K i seria W będzie atrakcyjnie wyceniona. To jedyna szansa dla producenta na osiągnięcie jakiegoś sukcesu. Tym bardziej że na rynku indyjskim powoli zaczyna robić się tłocznie. Wszystko to ze względu na to, że firmy jak Samsung czy Xiaomi traktują tamtejszy rynek priorytetowo.

Źródło: Gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.