ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oppo Find 7 ma być dostępny w dwóch wersjach z różnymi wyświetlaczami

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oppo find 7 fiolet

Chińczycy ciągle rozwijają się w dobrym kierunku. Znaczna liczba firm, którym jeszcze niedawno przypisywano niezbyt przychylne cechy, dzisiaj po wielu przekształceniach (zmiana nazwy) znajdują się w czołówce pod względem atrakcyjności produkowanych urządzeń. Jednak jest jeszcze Oppo – producent, który niejako odcina się od Chin.

Firma, która stworzyła jeden z atrakcyjniejszych modeli Find 5 oraz ewolucyjną phamerę N1 szykuje się do prezentacji następcy tego pierwszego urządzenia. Nowy phablet Find 7, którego termin premiery już poznaliśmy, teraz ujawnia kolejne swoje szczegóły w AnTuTu. Okazuje się bowiem, że Oppo najprawdopodobniej szykuje dwie wersje tego urządzenia. Oto pierwsza specyfikacja z powyższego benchmarku:

oppo find 7 2k

Bardzo atrakcyjna, bez większych zaskoczeń. A oto druga odmiana mogłoby wydawać się tego samego modelu:

oppo find 7 1k

Jeżeli nie zauważyliście różnicy to warto zwrócić uwagę na aspekt z tytułu newsa – chodzi o wyświetlacz, a dokładniej rzecz biorąc to jego rozdzielczość, którą Oppo jako jedną z pierwszych oficjalnie ujawnił. Okazuje się, że Chińczycy planują zaprezentować dwie edycje. Niestety, ale nie wiadomo, czy będą one dostępne na tych samych rynkach, czy to właśnie od nich będzie zależeć jaką wersję Find 7 będzie można nabyć.

Niemniej jednak Oppo to już drugi chiński producent, który najprawdopodobniej planuje wprowadzenie dwóch flagowych modelów różniących się rozdzielczością wyświetlacza. Tym drugim Chińczykiem jest Meizu i ich nadchodzący model MX4.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy