Zaproszenia Asus Rog Phone 2

Asus ROG Phone 2 z wyświetlaczem dla graczy

Newsy

Rynek smartfonów dla graczy wydaje się na tyle ciekawy i bezużyteczny zarazem, że trudno przejść obok niego obojętnie. O ile ostatnio zdecydowanie w tej materii wyróżniła się Nubia Red Magic 3, to w ramach poprzedniej generacji najczęściej wychwalany był Asus ROG Phone. Firma postawiła nie tylko na świecidełka i mocną specyfikację, ale też na akcesoria. Mimo wszystko następca lada moment powinien się pojawić. W końcu producent rozpoczyna akcję promocyjną, chwaląc wyświetlacz nadchodzącego modelu.

Asus ROG Phone 2 pokaże obraz na wyświetlaczu w 120 Hz

Asus Rog phone

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Asus ROG Phone 2 będzie tak naprawdę dopiero trzecim smartfonem z tego typu wyświetlaczem. Pierwszymi dwoma były Razer Phone i Razer Phone 2. Zapewne niedługo powinny pojawiać się plotki na temat ich trzeciej generacji, ale zostańmy przy Asusie. O ROG Phone 2 tak naprawdę niewiele jeszcze wiemy. Oczywiście możemy spodziewać się specyfikacji ze Snapdragonem 855 i do 12 GB RAM na czele. Nie powinno zabraknąć też wstawek z LED i zaawansowanego chłodzenia. Na ten moment wiadomo tylko, że w ramach rozwoju smartfonów do gier Asus związał się z Tencent Games, co może zwiastować ekskluzywne tytuły. Tego przede wszystkim brakuje tym urządzeniom.

Zobacz też: Czego oczekiwać od Diablo 4?

Data premiery też jeszcze nie jest nam znana, choć mówi się, że Asus ROG Phone 2 oficjalnie zadebiutuje w lipcu. Niemniej cena, nie mówiąc o wyglądzie, to wciąż nierozwiązane zagadki. Jednak im bliżej debiutu, tym więcej nieoficjalnych informacji powinno docierać do Sieci.

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x