Aktualizacja Asus Zenfone 6

Brawo Asus! Firma docenia modyfikacje i rozdaje Zenfone 6!

Newsy

W momencie, gdy w Indiach Asus jest zmuszony zrezygnować ze swojego nazewnictwa Zenfone, firma jednocześnie postanawia nawiązać współpracę z osobami odpowiedzialnymi za modyfikację smartfonów. Dzisiaj ta scena wydaje się niknąć w oczach, co wcale nie oznacza, że jest nieobecna. Wręcz przeciwnie, nadal się rozwija, choć ma zdecydowanie mniej do pracy. Dzisiaj nieoficjalne oprogramowania nie mają za zadanie poprawić optymalizację, a dać coś dodatkowego lub odblokować coś zabronionego. Dlatego producenci niechętnie podchodzą do tego tematu i starają się utrudniać cały proces poprzez na przykład blokowanie bootloaderów. Asus postanowił wyjść naprzeciw modyfikacjom z Zenfone 6 na czele.

Asus Zenfone 6 idealnym smartfonem do modyfikacji?

Zenfone 6

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Dokładniej rzecz biorąc, to amerykański oddział Asusa postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i nawiązać współpracę z XDA-Developers, czyli kolebką modyfikacji. Włodarze tego portalu wybrali grupę użytkowników, którzy aktualnie silnie rozwijali nieoficjalne oprogramowania dla konkretnych urządzeń. W ten sposób Zenfone 6 trafi do 10 deweloperów, którzy wcześniej zajmowali się między innymi ogólnym rozwojem TWRP, tworzyli Lineage OS dla smartfonów OnePlusa, Honora, Google czy też Samsungów. Ba, doceniono również pana odpowiedzialnego za niemalże wszystkie porty Google Camera.

Zobacz też: Cyberpunk 2077 z oficjalną datą premiery!

W ten sposób zainteresowani modyfikacjami z pewnością powinni zastanowić się nad wyborem Asusa Zenfone 6. Jest to niewątpliwie jeden z najciekawszych modeli w swojej cenie — wysoka wydajność (Snapdragon 855) czy też ogromny akumulator (5000 mAh) to tylko wybrane zalety. Być może ktoś z Was już jest szczęśliwym posiadaczem tego smartfona?

 

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x