samsung galaxy j7 2017 aktualizacja android pie

Samsung Galaxy J7 (2017) otrzymuje aktualizację do Android Pie!

Newsy

Wiele osób już testuje Androida Q, który jesienią oficjalnie zadebiutuje na rynku wraz z pełną nazwą. Jednak jeszcze więcej użytkowników smartfonów nie może się doczekać pojawienia się Androida Pie na ich modelach. O ile większość flagowych propozycji może się pochwalić tym oprogramowanie, to teraz jest czas na aktualizacje średniaków i tanich urządzeń. Dlatego Samsung udostępnił aktualizację dla Galaxy J7 (2017).

Samsung Galaxy J7 (2017) z Android Pie

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Samsung Galaxy J7 (2017) to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najlepszych modeli w swojej cenie. To zaowocowało też dużym zainteresowaniem w Polsce, więc pojawienie się aktualizacji do Androida Pie stanowi naprawdę dobrą wiadomość. Na razie nowy system został udostępniony w Hiszpanii, ale to tylko kwestia czasu, aż dotrze też do naszego kraju. Zapewne kilku tygodni bez uwzględniania opóźnień związanych z autorskimi rozwiązaniami operatorów. Android Pie dla Galaxy J7 (2017) zawiera majowe poprawki bezpieczeństwa oraz nakładkę One UI 1.1. W jej skład wchodzą między innymi tryb nocny oraz zupełnie przemodelowany system obsługi, który ułatwia korzystanie ze smartfona jedną ręką.

Zobacz też: Czego się spodziewać po flagowym tablecie od Samsunga?

Niektórzy wychwalają też Samsunga za sam fakt wydania aktualizacji dla tego smartfona. W końcu zadebiutował on pod koniec 2017 roku wraz z Androidem 7.0 Nougat. W międzyczasie otrzymał Oreo, a teraz poznaje drugą, dużą aktualizację. Jak na model tej klasy, to faktycznie dobry wynik, ale też powinniśmy uznawać to za standard.

 

Źródło: Sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x