Wiele osób już testuje Androida Q, który jesienią oficjalnie zadebiutuje na rynku wraz z pełną nazwą. Jednak jeszcze więcej użytkowników smartfonów nie może się doczekać pojawienia się Androida Pie na ich modelach. O ile większość flagowych propozycji może się pochwalić tym oprogramowanie, to teraz jest czas na aktualizacje średniaków i tanich urządzeń. Dlatego Samsung udostępnił aktualizację dla Galaxy J7 (2017).

Samsung Galaxy J7 (2017) z Android Pie

Samsung Galaxy J7 (2017) to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych i najlepszych modeli w swojej cenie. To zaowocowało też dużym zainteresowaniem w Polsce, więc pojawienie się aktualizacji do Androida Pie stanowi naprawdę dobrą wiadomość. Na razie nowy system został udostępniony w Hiszpanii, ale to tylko kwestia czasu, aż dotrze też do naszego kraju. Zapewne kilku tygodni bez uwzględniania opóźnień związanych z autorskimi rozwiązaniami operatorów. Android Pie dla Galaxy J7 (2017) zawiera majowe poprawki bezpieczeństwa oraz nakładkę One UI 1.1. W jej skład wchodzą między innymi tryb nocny oraz zupełnie przemodelowany system obsługi, który ułatwia korzystanie ze smartfona jedną ręką.

Zobacz też: Czego się spodziewać po flagowym tablecie od Samsunga?

Niektórzy wychwalają też Samsunga za sam fakt wydania aktualizacji dla tego smartfona. W końcu zadebiutował on pod koniec 2017 roku wraz z Androidem 7.0 Nougat. W międzyczasie otrzymał Oreo, a teraz poznaje drugą, dużą aktualizację. Jak na model tej klasy, to faktycznie dobry wynik, ale też powinniśmy uznawać to za standard.

Źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.