google stadia wzloty i upadki gamingu

Czy Twój Internet wystarczy, aby grać na platformie Google Stadia?

Newsy

Google Stadia zapowiada się na rewolucję w grach. Podobnie zresztą jak odpowiednik od Microsoftu — Projekt xCloud. Obie firmy uchyliły rąbka tajemnicy na temat swoich pomysłów, podczas gdy ta pierwsza ujawniła więcej szczegółów. W tym dostępność oraz cenę. Oczywiście Polski zabrakło na listach, więc pozostaje nam tylko czekać. Jednak gry w chmurze będą rządzić się swoimi prawami, a głównym z nich jest odpowiednie łącze. W końcu musimy mieć odpowiedni Internet, aby komfortowo grać.

Podstawowym wymaganiem Google Stadia jest odpowiednie łącze — czy Twój internet podoła?

google stadia internet wymagania

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dzisiaj mogliście dowiedzieć się, że Ubisoft jest zainteresowane ścisłą współpracą z Google w ramach projektu Stadia. Tylko czy w ogóle powinniśmy się interesować tą platformą? Czy aktualne łącze okaże się wystarczające? To z pewnością podstawowe pytanie dla większości osób, które mimo wszystko są zainteresowane, więc Google stworzyło specjalną stronę do pomiaru łącza. W ten sposób potencjalni użytkownicy mogą sprawdzić, czy ich połączenie internetowe jest wystarczające. Oczywiście w Polsce omawiana witryna jest na razie niedostępna. Jeśli chcecie być gotowi na udział w projekcie Stadia, gdy tylko pojawi się on u nas w kraju, to Wasze łącze musi spełniać następujące wymagania widoczne na powyższej grafice.

Zobacz też: Nadchodzi kryptowaluta od Facebooka!

W ramach przypomnienia Google Stadia startuje w listopadzie. Z racji, że wśród naszych Czytelników znajdziemy też wiele osób, które mieszkają poza granicami naszego kraju, to… Czy w ogóle jesteście zainteresowani tą platformą?

 

Źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x