Microsoft OneDrive – nowa jakość usług w chmurze

Aplikacje

Microsoft-OneDrive-ablet

Niedawno Microsoft zmienił nazwę swojej platformy do przechowywania danych ze SkyDrive na OneDrive. Czy był to jedynie zabieg marketingowy, a może firma rzeczywiście wprowadziła istotne zmiany do swego dysku? Według Microsoftu z inną nazwą idzie także poprawa działania OneDrive. Jedną z nowości jest automatyczna synchronizacja zdjęć i filmów. Co prawda podobne usługi proponują takie rozwiązania, ale OneDrive broni się możliwością kompresji oraz ustawieniami przesyłu danych przez WiFi.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Microsoft wprowadził także lepszą współpracę z OneNote i Office Mobile, a także poprawił optymalizację naszego dysku.

Co więcej, dostajemy aż 10 GB darmowej pamięci online, czyli producent zwiększył przestrzeń o kolejne 3 GB. Microsoft zmienił również ceny zakupu dodatkowych gigabajtów. Za niecałe cztery i pół dolara miesięcznie dostajemy 50 GB. Jeśli to nam nie wystarcza, to możemy zakupić 200 GB za jedenaście i pół dolara. Co ciekawe Microsoft promuje OneDrive przez rozdawanie darmowych 100 GB dla pierwszych stu tysięcy osób, które zalogują się w serwisie. Czy usługa zostanie dobrze przyjęta? Tego dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni.

A co Wy sądzicie o zmianach Microsoftu? Piszcie w komentarzach!

Źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x