HTC U19e

HTC U19e i U19+ – pierwsze, prawdziwe nowości w tym roku przedstawione!

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

HTC ostatnimi czasy nie radzi sobie najlepiej. Mimo to firma się nie poddaje i co rusz próbuje zawalczyć o lepszą pozycję na rynku. Tak jest i tym razem, chociaż kto wie, może najnowsze smartfony dawnego giganta pozwolą mu odnieść upragniony sukces?

HTC U19e i U19+- czy pozwolą producentowi na odzyskanie dawnej pozycji?

HTC U19e

Nie tak dawno pisaliśmy wam o nadchodzącej konferencji HTC. Ta miała miejsce dziś. Producent ogłosił na niej dwa nowe smartfony. Nie znajdziemy wśród nich żadnego flagowca. Jednak to może mieć swoje dobre strony. W końcu na rynku flagowców jest i tak całkiem spory ścisk, natomiast półka średnia wygląda na łakomy kąsek dla producenta. Przyjrzyjmy się więc każdemu z nich.

HTC U19e

HTC U19e

HTC U19e posiada 6-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości  Full HD+. Trudno nazwać go pełnoprawnym flagowcem, jednak na pewno znajdzie wysoką pozycję w wysokiej półce dzięki bardzo wydajnemu układowi Sanpdragon 710, który współpracuje z 6 GB pamięci operacyjnej. Jeśli zaś chodzi o przestrzeń na pliki, to do dyspozycji mamy 128 GB pamięci masowej. Pozytywne wrażenie robi także bateria o pojemności 3930 mAh, która powinna wystarczyć na około dwa dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Smartfon jest wyposażony w aparat o rozdzielczości 12 Mpix i teleobiektyw o podwójnym powiększeniu i rozdzielczości 20 Mpix. Z przodu natomiast dodstaniemy aparat selfie 24 Mpix i moduł odpowiedzialny za detekcję twarzy o rozdzielczości 2 Mpix. Smartfon trafi do sprzedaży na Tajwanie już jutro, czyli 12 czerwca. Będzie można go kupić za równowartość 420 Euro.

Zobacz też: Hype i histeria. Fani wielbią CD Projekt, hejtują EA. Cyberpunk 2077 hitem

HTC U19+

HTC U19e

Zwany także jako HTC Desire 19+ posiada 6,2-calowy wyświetlacz HD+ z wycięciem, w którym znajduje się aparat selfie o rozdzielczości 16 Mpix. Został on wyposażony w układ MediaTek Helio P35 z 4 GB lub 6 GB pamięci operacyjnej.  Za zasilanie odpowiada nieco mniejsza, ale wciąż przyzwoita bateria 3 850 mAh. Z tyłu Desire 19+ posiada potrójny aparat z głównym czujnikiem 13 Mpix, szerokokątnym 8 Mpix i czujnikiem głębi 5 Mpix. Smartfon trafi do sprzedaży na Tajwanie na początku lipca. Jego cena będzie wynosiła około 280 euro dla modelu 4GB/64GB i  310 Euro dla modelu 6GB/128GB.

Źródło: Gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy