G2 zyska młodszego brata – LG G2 Mini zadebiutuje na MWC

Newsy

LG G2 mini

LG G2 przez wielu jest uważany za najlepszy smartfon ubiegłego roku. Są jednak osoby wstrzymujące się z jego zakupem, gdyż odstraszają je rozmiary tego urządzenia. LG postanowiła wyjść na przeciw ich oczekiwaniom i planuje wypuścić wersję ich topowego smartfona, posiadającą wszystkie zalety „większego brata”, lecz upakowane w mniejszej obudowie. G2 mini zostanie oficjalnie zaprezentowany na nadchodzących targach WMC w przyszłym tygodniu.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

Parametry urządzenia zostaną dostosowane do mniejszej postaci. Dostępne będą dwie wersje urządzenia. Superwydajny Snapdragon 800 zostanie zastąpiony słabszym Snapdragonem 400 bądź Nvidia Tegra 4i. Kolejnymi „cięciami” będzie zastosowanie mniejszego, 4,7 calowego wyświetlacza o rozdzielczości qHD (540 x 960), 8MP aparatu oraz 1 GB pamięci RAM. Smartfon będzie posiadał wersję dual-sim (z LTE.), 2440 mAh wymienialną baterię oraz pamięć 8GB rozszerzalną przez kartę pamięci.

Pomimo teoretycznie gorszej specyfikacji technicznej aspekt software’owy zostanie niezmienny. Urządzenie będzie pracowało z najnowszą wersją Androida KitKat 4.4, a producent obiecuje pełną gamę usprawnień znanych z G2.

 

Jak możemy zauważyć, telefon kierowany jest na zdecydowanie niższy pułap rynku niż flagowy G2, by dorównać innym „mini- wersjom” topowych urządzeń konkurencji. Według źródła, G2 mini zadebiutuje w marcu zaczynając od Rosji. Następnie trafi do sklepów w Ameryce Północnej oraz Południowej, Azji oraz Europie.

 

Źródło: theverge.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x