Wyciekły finalne wersje systemu dla HTC ChaCha i Salsa

Newsy

HTC-ChaCha_HTC-Salsa

O HTC ChaCha i Salsa mogliście jeszcze nie słyszeć. Te dwa nowe smarfony oparte na Androidzie wejdą na rynek pod koniec czerwca, jednak jest coś, co wyróżnia je na tle konkurencji. Kompaktowe kształty i… dedykowany niebieski przycisk ze znanym logiem, który jednym kliknięciem łączy nas z Facebookiem. 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Do tej pory dostaliśmy tylko informacje o sprzęcie, jakie oba urządzenia kryją „pod maską”. Dzisiaj światło dziennie ujrzały ostateczne wersje oprogramowania dla tych maszynek. Czego się z nich dowiedzieliśmy? Że oba urządzenia będą oparte na Androidzie w wersji 2.3.3, oba będą zawierały oczywiście nakładkę HTC Sense, z zastrzeżeniem, iż ta na ChaCha będzie miała nieco zmieniony UI, inny niż jakiekolwiek smartfony tajwańskiego producenta do tej pory.

źródło: 911htc.com, androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x