ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi K30 z podwójnym aparatem selfie

Xiaomi Mi 9T Pro pojawia się w europejskich sklepach – tuż przed premierą!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wielkimi krokami nadchodzi światowa premiera nowych modeli od Xiaomi. Będą to nowi reprezentanci serii Mi 9, czyli Mi 9T i Mi 9T Pro. Jeśli jesteście naszymi stałymi Czytelnikami, to z pewnością doskonale wiecie, co to dokładnie za modele. Oczywiście są to odpowiednio Redmi K20 i Redmi K20 Pro w przebraniu. Smartfony te wywołały niemało zamieszania po swojej światowej premierze i zapewne nie inaczej będzie w Europie. W końcu wielu z Was niejednokrotnie już pisało, że nie może się doczekać możliwości kupna tych modeli.

Xiaomi Mi 9T Pro to Redmi K20 Pro dla Europy

Wiemy już, że Xiaomi Mi 9T będzie można odróżnić od Redmi K20 po wersji kolorystycznej. Tania marka Chińczyków stawia na barwy, które bardziej rzucają się w oczy, podczas gdy Xiaomi pozostanie bardziej klasyczne i stonowane, czyli po prostu czarne. Potwierdził to właśnie holenderski sklep, w którym pojawił się Xiaomi Mi 9T Pro w wersji z 64 GB wbudowanej przestrzeni na pliki użytkownika i 6 GB RAM. Docelowo mamy też mieć dostęp do odsłony z odpowiednio 128 GB i 8 GB pamięciami. Niestety, ale Holendrzy nie ujawnili ceny, jaką sobie życzą za ten smartfon. Za to zrobili to Filipińczycy, choć w przypadku zwykłego Xiaomi Mi 9T (ze Snapdragonem 730). Ten ma kosztować tam 19500 pesos, czyli około 1400 złotych. To całkiem uczciwa cena.

Zobacz też: Face ID w Androidzie nadchodzi.

Oczywiście tradycyjnie muszę zaznaczyć, że w Polsce możemy spodziewać się wyższych kwot, chociaż Xiaomi lubi zaskakiwać. Europejska premiera Mi 9T i Mi 9T Pro spodziewana jest 12 czerwca, a więc pojutrze. Wtedy nie powinniśmy mieć żadnych wątpliwości co do dostępności poszczególnych odmian, jak i przede wszystkim ich cen.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy