Pixel 3 XL notch

Wygląd Pixela 4 – jeśli wyśmiewacie iPhone XI, to Google też powinniście

Newsy

Google nie ma szczęścia do swoich smartfonów. Rok w rok dręczy je wiele niezrozumiałych problemów z gatunku tych najbardziej niespodziewanych. W zeszłym roku dodatkowo Amerykanom oberwało się za wygląd Pixela 3 XL z jego masywnym wycięciem w wyświetlaczu. Tym razem firma nie chce powtórzyć tego błędu, bo podobno negatywne opinie doszły daleko do włodarzy. Dlatego tym razem szykowana jest nie jedna, a wiele różnorakich odsłon wyglądu Pixela 4, aby wybrać tę najodpowiedniejszą. Oczywiście już wiele różnorakich grafik krąży po Sieci. W głównej mierze bazują one na patentach, więc nie do końca są wiarygodne. Dlatego poznajcie kolejne rendery, które teoretycznie pokazują Pixela 4. Podobieństwo do nadchodzących modeli Apple jest uderzające.

Wygląd Pixela 4 zdradza ogromne pole dla aparatów niczym w iPhone XI

W momencie, gdy kilka miesięcy temu do Sieci wyciekły pierwsze grafiki, które teoretycznie pokazują iPhone’a XI, to Internet jednogłośnie określił Apple jako… oryginalne. To oczywiście jedno z najłagodniejszych określeń, a tymczasem widać, że Google może planować coś podobnego. Wygląd Pixela 4 na powyższych renderach wyraźnie nawiązuje do tego, co już znamy z niezaprezentowanych jeszcze urządzeń z Jabłuszkiem. Duży obszar w rogu wyznaczony na obiektywy stał się już charakterystyczny. Do tego dochodzi notch lub stosunkowo gruba górna ramka oraz fizyczne przyciski. To wprowadza pewien zamęt.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Jest jeszcze nadzieja na bardziej stonowany wygląd Pixela 4

Wspomniałem na początku, że Google postanowiło nie skupiać się na jednej propozycji wyglądu, a kilku. Dlatego nawiązanie do iPhone’a XI może zakończyć swój żywot w formie prototypu. Skoro już o prototypach mowa, to te z pewnością już krążą po świecie i teoretycznie jeden z nich możecie podziwiać powyżej. Pojawia się podwójny aparat, ale nie rzuca się on już aż tak bardzo w oczy. Z przodu z kolei widzimy nawiązanie do patentów i Galaxy S10. Mimo wszystko nadal nie dałbym sobie ręki uciąć, że właśnie taki będzie wygląd Pixela 4 lub jego większego brata.

Zobacz też: Google Stadia w szczegółach!

Jak na Google przystało, niedługo powinniśmy poznać wszystko na temat czwartej odsłony omawianych smartfonów. W końcu ostatnie modele Amerykanów niemalże w pełni wyciekły do Sieci na kilka miesięcy przed oficjalną premierą. Ta jest przewidywana na jesień, więc najwyższy czas na ujawnianie poszczególnych detali. Mimo wszystko, która wersja wyglądu Pixela 4 bardziej Wam się podoba? Z ogromnym aparatem jak w iPhone XI czy też bardziej stonowana, druga wersja?

 

Źródło: GSM Arena, 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x