Elder Scrolls: Blades aktualizacja

The Elder Scrolls: Blades z dużą aktualizacją oraz portem na Switcha

Newsy

Na konferencji prasowej Bethesdy podczas targów E3 2019, firma ogłosiła, że The Elder Scrolls: Blades otrzyma nowe treści, w tym część z nich było dostępnych w dzień konferencji. Najbardziej oczekiwaną nową funkcją jest tryb areny, który pozwoli graczom zmierzyć się z prawdziwymi przeciwnikami w PVP. Gra dostanie dużą aktualizację na jesień. Dodatkowo wtedy też ujrzy światło wersja na Nintendo Switch.

Elder Scrolls: Blades aktualizacja i wersja na Switcha

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wersja Nintendo Switch wydaje się wspierać grę offline, pozwalając na postęp w grze bez podłączania do serwerów Bethesdy, w przeciwieństwie do innych wersji. Zakładając, że to po prostu aktualizuje postęp i synchronizuje się z serwerem po ponownym podłączeniu. Jest to świetne, ponieważ gra będzie wspierała rozgrywkę multiplatformową, co oznacza, że można grać na telefonie komórkowym i przenieść ten postęp do wersji Nintendo Switch po jej premierze.

Zobacz też: Flagowy tablet Samsunga ujawnił część swojej specyfikacji.

Jeżeli jednak już grasz w TES: Blades możesz już dziś cieszyć się z nowych treści. Aktualizacja obejmuje nowe zadania, solowe bitwy na arenie, niestandardowy system biżuterii. Pojawił się także nowy wątek poboczny, w którego centrum znajduje się smok. Jest to dość przyzwoita ilość treści, które powinny sprawić, że obecna gra będzie o wiele bardziej interesująca. Niestety nie mogę osobiście tego sprawdzić, ponieważ mój smartfon nie obsługuje tego tytułu. Dlatego mam pytanie do Czytelników, którzy w niego grają. Co myślicie o tych zmianach? Faktycznie w znacznym stopniu urozmaiciły one rozgrywkę? Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Źródło: wccftech


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x