Sieć Rogers poinformowała dziś, że popularne smartfony HTC Dream i HTC Magic pojawią się w jej ofercie w czerwcu tego roku. Będą to pierwsze telefony z Android OS w Kanadzie. John Boynton z Rogers z dumą mówi: „Kto inny poza Rogers Wireless miałby pierwszy zaoferować Kanadyjczykom przyłączenie się do mobilnej rewolucji dzięki dwu nowym smartfonom wyposażonym w Android OS?”
Odliczanie już się rozpoczęło.

Japoński operator NTT DoCoMo już wkrótce wprowadzi do swojej oferty pierwszy telefon z systemem Android – HTC Magic. Urządzenie będzie dostępne pod nazwą HT-03A. Cena ani dokładny termin nie są jeszcze znane.

BGR opublikował pierwsze zdjęcia które rzekomo przedstawiają drugą odsłonę Era G1, która będzie dostępna w sprzedaży sieci T-Mobile już w październiku za 149,99$. Prawdopodobnie telefon ze zdjęcia to znany z roadmap T-Mobile Bigfoot.

Dostępny od lipca za 179$ HTC Magic w sieci T-Mobile prawdopodobnie będzie miał inne parametry techniczne niż ten dotychczas znany z Vodafone. MyTouch – bo tak ma się nazywać w zachodnim odpowiedniku Ery, będzie wyposażony między innymi w aparat o rozdzielczości 5MPx.

Skomentuj na Najlepszym Polskim Forum Android
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.