Samsung GT-I9515 z certyfikatem Bluetooth SIG – nadchodzi Galaxy S4 Value Edition

Newsy

pl_GT-I9505ZKAXEO_021_Left-Angle_white-web

Niezapowiedziany wcześniej model Samsunga oznaczony jako GT-I9515 otrzymał wczoraj certyfikat Bluetooth SIG. W dokumentacji nie ma zbyt wiele informacji odnośnie konfiguracji tego urządzenia, ale fakt ten potwierdza jego istnienie i w najbliższym czasie telefon powinien zostać zapowiedziany przez producenta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że smartfon powinien być sprzedawany pod nazwą Samsung Galaxy S4 Value Edition.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jego specyfikację można odczytać z wyników testów przeprowadzonych w ostatnim czasie na benchmarkach. Nie powinna się ona zbytnio różnić od oryginalnego Galaxy S4. Mianowicie urządzenie będzie wyposażone w 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości  1080 p, a jego sercem będzie procesor Snapdragon 600 taktowany częstotliwością 1,9 GHz. Całość powinna pracować pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat (oryginalny model sprzedawany był z Androidem Jelly Bean). Mówi się także, że GT-I9515 / Samsung Galaxy S4 Value Edition ma być sprzedawany w 7 wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, brązowej, czerwonej, różowej, fioletowej i niebieskiej.

Kolejny ruch należy do producenta, który oficjalnie ogłosi model GT-I9515. Myślę jednak, że bardziej interesującą informacją byłaby ta dotycząca Galaxy S5.

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x