Samsung GT-I9515 z certyfikatem Bluetooth SIG – nadchodzi Galaxy S4 Value Edition

Krzysztof Fall Newsy 2014-02-18

pl_GT-I9505ZKAXEO_021_Left-Angle_white-web

Niezapowiedziany wcześniej model Samsunga oznaczony jako GT-I9515 otrzymał wczoraj certyfikat Bluetooth SIG. W dokumentacji nie ma zbyt wiele informacji odnośnie konfiguracji tego urządzenia, ale fakt ten potwierdza jego istnienie i w najbliższym czasie telefon powinien zostać zapowiedziany przez producenta. Z nieoficjalnych informacji wynika, że smartfon powinien być sprzedawany pod nazwą Samsung Galaxy S4 Value Edition.

Jego specyfikację można odczytać z wyników testów przeprowadzonych w ostatnim czasie na benchmarkach. Nie powinna się ona zbytnio różnić od oryginalnego Galaxy S4. Mianowicie urządzenie będzie wyposażone w 5-calowy ekran wyświetlający obraz w rozdzielczości  1080 p, a jego sercem będzie procesor Snapdragon 600 taktowany częstotliwością 1,9 GHz. Całość powinna pracować pod kontrolą Androida 4.4.2 KitKat (oryginalny model sprzedawany był z Androidem Jelly Bean). Mówi się także, że GT-I9515 / Samsung Galaxy S4 Value Edition ma być sprzedawany w 7 wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, brązowej, czerwonej, różowej, fioletowej i niebieskiej.

Kolejny ruch należy do producenta, który oficjalnie ogłosi model GT-I9515. Myślę jednak, że bardziej interesującą informacją byłaby ta dotycząca Galaxy S5.

Źródło: phonearena.com • Plecy03

  Nie wyszedł jeszcze Galaxy SIII Plus, a Samsung myśli o S4 Plus (mam nadzieję, że będzie się nazywał właśnie „Plus”, a nie „Value Edition”).

 • Michał Dec

  Nigdy nie zrozumiem sposobu myslenia specjalistów od marketingu samsunga. Po co wydawać poraz kolejny telefon który oprócz nazwą nie różni się niczym od pozostałych. Aaa przepraszam ten ma nowszego andka i 7 kolorów obodowy niż zwykła s$:/

  • Pabliell

   To dość proste – spada sprzedaż flagowca, a zostało sporo komponentów do wykorzystania. To samo zostało zrobione przy okazji Note 3 Neo – oprócz procesora i obudowy cała reszta to Note 2.x