holo_logo

 

Grupa deweloperów Holofication Nation, o której pisaliśmy jakiś czas temu na naszym portalu, wydała aplikację skupiającą wszystkie informacje odnośnie ich projektu, w którym modyfikują aplikacje tak, aby pasowały one do stylistyki holo.

 

Converted_file_e943138e Converted_file_ccd9acc9

 

Dotychczas, aby być na bieżąco z aktualizacjami poszczególnych aplikacji wspieranych przez ów deweloperów, musieliśmy codziennie przeglądać ich społeczność na portalu Google+. Dzięki aplikacji, która od dziś jest dostępna dla szerszego grona użytkowników poprzez Google Play, zostaniemy poinformowani o aktualizacjach, a także o newsach ze strony internetowej deweloperów. Za jej pomocą wyślemy także raporty odnośnie błędów, a także propozycje aplikacji, które chcielibyśmy zobaczyć w wersji „holo”.

 

Converted_file_ac549ee8 Converted_file_85e913b4

 

Inicjatywa, z którą wyszli deweloperzy z Holofication Nation, na pewno zadowoliła wielu fanów interfejsu w stylistyce holo. Na obecną chwilę wspierają aplikacje: Instagram, Grooveshark, CNN oraz Steam. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z nimi to polecam nadrobić te zaległości.

 

wpgia_google_play Pobierz aplikację Holofication Nation za darmo z Google Play!

 Źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski