Huawei i ich kontrowersyjne zaproszenie na targi Mobile World Congres

Newsy

huawei mwc

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przed nami targi Mobile World Congres, co widać i czuć już na niemalże każdym kroku. Tym samym coraz więcej w Internecie zaproszeń i zapowiedzi od wielu producentów, którzy szykują swoje premiery. Teraz przyszła pora na kolejną konferencję i zwiastun nowości od Chińczyków.

 

Huawei zdecydowanie należy do jednej z bardziej popularnych firm z tego państwa toteż stawiają przed sobą wysokie cele. Jednak zderzenie z rzeczywistością sprawiło, że Chińczycy wciąż tkwią w miejscu. Co w takim razie należy zrobić? Wprowadzić nieco kontrowersji i tym samym większej reklamy dla siebie. Do tego celu wykorzystano zapowiedź swojej konferencji, która odbędzie się na targach Mobile World Congres:

 

 

Pierwsza scena i już widzimy „chińską wersję” iPhone’a, na którym symulowany jest asystent głosowy Siri. Później następuje szczątkowe przedstawienie nowych produktów, a na koniec pytanie czyje to urządzenia: Fruit czy Somesong? Nie trudno się domyślić, że chodzi o nawiązanie do dwóch liderów mobilnego rynku, gigantów w postaci Apple i Samsunga. W taki oto sposób Huawei zapewniło sobie chwilę rozgłosu.

 

Chińczycy na targach Mobile World Congres mają zaprezentować nowy tablet (MediaPad X1), smartfon (Ascend P7) oraz najprawdopodobniej smartwatch, o którym nie ma mowy w powyższej zapowiedzi.

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x