sprzedaż oppo reno 10x zoom

Startuje sprzedaż Oppo Reno 10x zoom

Newsy

28 maja Oppo przedstawiło serię smartfonów Reno w Indiach. Pierwsza sprzedaż smartfonów Reno 10x Zoom rozpocznie się dziś. Smartfon będzie możliwy zakupu w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie Indii. Niestety, wciąż nie znamy daty premiery światowej tego urządzenia.

Startuje sprzedaż Oppo Reno 10x zoom

sprzedaż oppo reno 10x zoom

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

OPPO Reno 10x zoom będzie dostępny w dwóch wariantach. Takich jak 6 GB RAM + 128 GB pamięci masowej i 8 GB RAM + 256 GB pamięci masowej. Oba są wycenione odpowiednio na Rs. 39,990 i Rs. 49,990. Oba smartfony będą dostępne do zakupu w wersji kolorowej, takiej jak Ocean Green i Jet Black. Urządzenie zostało wyposażone w 6,6-calowy wyświetlacz AMOLED ze zintegrowanym czujnikiem linii papilarnych. Jego wyświetlacz jest chroniony przez szkło Gorilla Glass 6. Sercem urządzenia jest układ Snapdragon 855, który jest spotykany w większości flagowców obecnych na rynku w tym roku. Urządzenie działa na podstawie systemu operacyjnego ColorOS 6.0, który jest oparty na Androidzie 9.0 Pie.

Zobacz też: Samsung Galaxy Note10 bez tajemnic! Wygląd i cena już w sieci.

Urządzenie zostało wyposażone w wysuwany aparat selfie, który posiada matrycę o rozdzielczości 16 Mpix. Jeśli zaś chodzi o aparat tylny, to jest to potrójny moduł wyposażony w układ 48/8/13 Mpix. Ostatni obiektyw jest konstrukcją peryskopową i zapewnia 10-krotny zoom optyczny. Jeśli zaś chodzi o zasilanie, to odpowiada za nie bateria o pojemności 4065 mAh i może być ładowana z mocą do 20 W. Na razie urządzenie jest dostępne jedynie w Indiach, jednak według przecieków już niedługo trafi do dystrybucji także w innych rynkach na świecie.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x