sprzedaż oppo reno 10x zoom

Startuje sprzedaż Oppo Reno 10x zoom

Newsy

28 maja Oppo przedstawiło serię smartfonów Reno w Indiach. Pierwsza sprzedaż smartfonów Reno 10x Zoom rozpocznie się dziś. Smartfon będzie możliwy zakupu w sklepach internetowych i stacjonarnych na terenie Indii. Niestety, wciąż nie znamy daty premiery światowej tego urządzenia.

Startuje sprzedaż Oppo Reno 10x zoom

sprzedaż oppo reno 10x zoom

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

OPPO Reno 10x zoom będzie dostępny w dwóch wariantach. Takich jak 6 GB RAM + 128 GB pamięci masowej i 8 GB RAM + 256 GB pamięci masowej. Oba są wycenione odpowiednio na Rs. 39,990 i Rs. 49,990. Oba smartfony będą dostępne do zakupu w wersji kolorowej, takiej jak Ocean Green i Jet Black. Urządzenie zostało wyposażone w 6,6-calowy wyświetlacz AMOLED ze zintegrowanym czujnikiem linii papilarnych. Jego wyświetlacz jest chroniony przez szkło Gorilla Glass 6. Sercem urządzenia jest układ Snapdragon 855, który jest spotykany w większości flagowców obecnych na rynku w tym roku. Urządzenie działa na podstawie systemu operacyjnego ColorOS 6.0, który jest oparty na Androidzie 9.0 Pie.

Zobacz też: Samsung Galaxy Note10 bez tajemnic! Wygląd i cena już w sieci.

Urządzenie zostało wyposażone w wysuwany aparat selfie, który posiada matrycę o rozdzielczości 16 Mpix. Jeśli zaś chodzi o aparat tylny, to jest to potrójny moduł wyposażony w układ 48/8/13 Mpix. Ostatni obiektyw jest konstrukcją peryskopową i zapewnia 10-krotny zoom optyczny. Jeśli zaś chodzi o zasilanie, to odpowiada za nie bateria o pojemności 4065 mAh i może być ładowana z mocą do 20 W. Na razie urządzenie jest dostępne jedynie w Indiach, jednak według przecieków już niedługo trafi do dystrybucji także w innych rynkach na świecie.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x