Premiera Huawei Nova 5

Huawei nie zwalnia. Prace nad Nova 5 idą pełną parą

Newsy

Po uruchomieniu smartfona Huawei Maimang 8 na chińskim rynku wydaje się, że firma jest teraz gotowa do uruchomienia kolejnej serii smartfonów. Gigant przygotowuje się do wprowadzenia smartfonów z serii Huawei Nova 5. Zdjęcie foli ochronnej wyświetlacza dla Huaweia Nova 5 i Nova 5 Pro wyciekły do sieci. Dzięki nim wiemy, że smartony te nie będą miały żadnego notcha. To z kolei może oznaczać, że smartfony te będą miały mechanizm wysuwanego aparatu.

Premiera Huawei Nova 5 jeszcze w tym miesiącu

Premiera Huawei Nova 5

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wcześniej certyfikat EWG potwierdził, że Huawei Nova 5 ma numer modelu SEA-LX1, podczas gdy Nova 5i ma numer modelu GLK-LX1U. Zatwierdzenie EWG tych smartfonów nie ujawniło żadnych informacji na temat ich specyfikacji. Zgodnie z przeciekami, Huawei Nova 5 ma być wyposażony w wyświetlacz OLED, ale dokładny rozmiar ekranu nie jest jeszcze znany. Oczekuje się, że będzie on wyposażony w zintegrowany skaner odcisków palców.

Zobacz też: Apple zostało pozwane przez twórców aplikacji

Jeśli zaś chodzi o zastosowany układ to będzie to Kirin 980, znany z tegorocznych flagowców producenta. Przecieki wskazują, że urządzenie będzie wyposażone w potrójny aparat z 48 Mpix czujnikiem głównym Sony IMX586. Z przodu telefon będzie wyposażony  25 Mpix aparat selfie. Smartfon ma być zasilany baterią o pojemności 3500 mAh. Jeśli zaś chodzi o ładowanie, to ma się ono odbywać z mocą aż do 40 W. Chociaż data premiery serii Huawei Nova 5 nie została jeszcze potwierdzona, doniesiono, że smartfon może zostać oficjalnie zaprezentowany do końca tego miesiąca i w tym samym czasie trafić do sprzedaży.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x