Muzyczny telefon od HTC w pierwszej połowie 2014

Newsy

htc-logo

Z nieoficjalnych informacji wynika, że HTC pracuje nad smartfonem kierowanym do miłośników muzyki, który ma trafić na rynek w pierwszej połowie 2014 roku. Będzie to pierwszy tego typu model tajwańskiego producenta od czasu HTC Rezound, który ukazał się w 2011 roku. Przypomnę, że tamten model działający pod kontrolą Androida Gingerbread wyposażony był w 4,3-calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli (o gęstości 341 ppi), dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S3 taktowany częstotliwością 1,5 GH oraz 1 GB RAM na pokładzie. Był to pierwszy model obsługujący dźwięk w formacie Beats Audio. Pomimo hype’u nakręconego przez producenta, urządzenie nie przetrwało zderzenia z rzeczywistością. Klienci bardzo narzekali na jakość wykonania smartfona i jego dużą awaryjność.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeżeli wpis na twitterze opublikowany przez @evleaks zostanie potwierdzony,  oznaczać to będzie, że tajwański producent dojrzał do tego, aby ponownie przygotować urządzenie dla tego segmentu rynku. Tym razem jednak bez współpracy z Beats Audio.Będziemy zatem bacznie obserwować zapowiedzi HTC.

Źródło: phonearena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x