Data wejścia 6G

Po co nam sieć 5G? Samsung już pracuje nad technologią 6G

Newsy

Sieć 5G to coś, na co czekają wszyscy fani nowych technologii. Następca 4G swoim użytkownikom ma zaoferować praktycznie same zalety – przede wszystkim wzrosnąć ma przepływność, a zmaleć opóźnienie. Na ten moment technologia ta jeszcze raczkuje, ponieważ niewiele państw może pochwalić się jej pełnym wdrożeniem. Nie przeszkadza to jednak Samsungowi w pracach nad następcą sieci 5G. 

Samsung rozpoczął pracę nad 6G. Kiedy ujrzymy tę technologię?

Serwis Korea Herald dotarł do informacji, które potwierdzają, że kolejna firma rozpoczęła badania dotyczące technologii 6G – tym razem jest to Samsung. Trwają one już w nowym centrum badawczym, które nazwane zostało Advanced Communications Research Center. Znajduje się ono w stolicy Korei Południowej. Po co jednak rozpoczynać badania nad następcą sieci 5G, skoro ta nie została jeszcze wdrożona?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: W tym tygodniu dowiemy się, ile kosztować będzie Google Stadia.

W branży technologicznej czas i innowacje są niezwykle ważne. To, czy dany produkt będzie hitem, czy też nie zależy od terminu, w jakim pojawi się na rynku. Giganci pokroju Samsunga doskonale to rozumieją, zatem zawsze wolą być krok do przodu i właśnie dlatego pracują już nad przyszłościowymi technologiami. Możemy się tylko cieszyć – kolejne generacje sieci to przecież same korzyści.

Źródło: Mashable


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x