Galaxy A90 bez wysuwanego aparatu

Samsung Galaxy A90 został przyłapany na platformie testowej Geekbench

Newsy

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Samsung rozszerzył swoją serię smartfonów Galaxy A, wprowadzając na rynek wiele smartfonów numerowanych od najsłabszego Galaxy A10 po Galaxy A80, który najmocniejszym smarfonem z serii A do tej pory, a wcześniej był znany pod nazwą Galaxy A90. Okazuje się, że Galaxy A90 także powstanie i będzie miał lepsze parametry niż A80. Przecieki wydają się to potwierdzać, ponieważ smartfon trafił na platformę Geekbench.

Galaxy A90 trafił na Geekbench

Galaxy A90 Geekbench

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Legitymacja listy Geekbench dla modelu SM-A9050 jest wątpliwa, ponieważ jest napędzana przez Snapdragon 675. Biorąc pod uwagę fakt, że Galaxy A80 jest zasilany przez Snapdragon 730, A90 powinien być wyposażony w lepszy układ. Jeśli chodzi o pamięć operacyjną, to smartfon został wyposażony w kości o łącznej pojemności 6 GB. W teście pojedynczego rdzenia Geekbench uzyskał wynik 2,504 i oraz 6.768 punktów w teście wielordzeniowym. Telefony z Snapdragonem 675, które są testowane na Geekbench, zazwyczaj uzyskują wynik 23XX lub niższy w teście z jednym rdzeniem. Ponadto wyniki testów wielordzeniowych Snapdragona 675 nie przekroczyły dotychczas 6700 punktów.

Zobacz też: Poznajcie pełną listę gier na Sega Genesis Mini

Warto zauważyć, że procesor Snapdragon 730 w Galaxy A80 był źle odczytany jako Snapdragon 75 zanim smartfon został oficjalnie zaprezentowany. Dlatego też istnieje możliwość, że Galaxy A90 może być wyposażony w  ten sam układ co Galaxy A80 lub w nieco wydajniejszego Snapdragona 730G, który jest skoncentrowany na grach. Plotki na temat telefonu ujawniły, że może to być pierwszy smarfon Samsunga z wysuwanym aparatem selfie. Na inne szczegóły dotyczące smartfona niestety będziemy musieli jeszcze poczekać.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x